УВАГА!

 

Структурні підрозділи УТЕІ КНТЕУ працюють у дистанційному режимі.

Відповідно до рішення Уряду

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 31 ЛИПНЯ 2020 РОКУ

*Постанова КМУ від 17.06.2020 р. №500

 

Бережіть себе і будьте здорові!

 

 

Вступ 2020

utei vstup new

КАФЕДРА ТОВАРОЗНАВСТВА ТА КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Вступ до магістратури

mag 1

 

Деталі та реєстрація

 

  


 

 

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ДО МАГІСТРАТУРИ У 2020 РОЦІ!

Ужгородський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету скасовує вимогу щодо обов'язкового складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки) у відповідності до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти», яким внесені зміни до Закону України «Про вищу освіту».

Відповідні Зміни до Правил прийому на навчання до Ужгородського торговельно-економічногоінституту КНТЕУ будуть затверджені після завершення державної реєстрації змін до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України 11.10.2019 № 1285, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02 грудня 2019 р. за № 1 192/34163 (далі - Умови прийому).

 

 


 

 

ЄВІ/ЄФВВ: ЗМІНИ В РЕЄСТРАЦІЇ

Лист Міністерства освіти і науки України щодо реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ

Український центр оцінювання якості освіти про реєстрацію на ЄВІ/ЄФВВ

 

 


 

 

Програма ЄВІ з іноземної мови для здобуття освітнього ступеня "магістр"

 

 

Отримати консультацію Ви можете за телефоном: 099 343 74 22 або за електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.