Вступ 2018

Безымянный2

Alternative flash content

Requirements

 

gov hotl ua

 

Науково-практична конференція

 

jcrGDhKdvJs 16 травня 2014 року з нагоди Дня науки України в Ужгородському торговельно-економічному інституті КНТЕУ провели першу студентську науково-практичну конференцію. В рамках конференції працювали 4 секції.

Секція «Економіка та фінанси» (Голова секції – координатор науково-дослідної роботи студентського наукового товариства УТЕІ КНТЕУ, доцент кафедри фінансів Завідна Людмила Дмитрівна)

На секції було заслухано 10 доповідей.

Диплом І-го ступеня присуджено студенту 2-го курс спеціальності «Фінанси і кредит» Кіяк В.І.

Диплом ІІ-го ступеня – студенту 4-го курс спеціальності «Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу» Стецик Я.М.

Диплом ІІ-го ступеня – студентки 2-го курс спеціальності «Облік і аудит» Рейпаші Л.О.

Диплом ІІІ-го ступеня – студентки 2-го курс спеціальності «Фінанси і кредит» Годованець М.С.

Грамотами були відзначені наступні доповідачі з номінацій:

Студентка 2-го курсу спеціальності «Фінанси і кредит» Васько М. Ю.

-        «За творчість та досягнення у науковій діяльності»

Студентка 2-го курсу спеціальності «Фінанси і кредит» Калинюк Г.І.

-        «За творчу сміливість»

Студентка 1-го курсу спеціальності «Менеджмент туристичного бізнесу» Митро Н.В.

-        «За успішні перші кроки до наукової діяльності»

Студент 4-го курсу спеціальності «Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу» Самаєв О.В.

-        «За сприяння розвитку інноваційної діяльності та активну участь»

Студентка 4-го курсу спеціальності «Фінанси і кредит» Стегура В.Й.

-        «За успішні дослідження у науковій діяльності»

Студентка 2-го курсуспеціальності «Фінанси і кредит» Чакій В.Р.

-        «За оригінальну презентацію»

 

Секція «Облік і аудит» (Голова секції – завідувач кафедрою облік і аудит, доцент Підлипна Радмила Петрівна)

На секції було заслухано 4 доповіді.

Диплом І-го ступеня присуджено студентки 2-го курс спеціальності «Облік і аудит» Желізник Т.М.

Диплом ІІ-го ступеня – студентки 2-го курс спеціальності «Облік і аудит» Талабішка В.М.

 

Грамотами були відзначені наситупні доповідачі з номінацій:

Студентка 2-го курсу спеціальності «облік і аудит» Іванцик К.В.

-        «За підприємницьке мислення»

Студентка 2-го курсу спеціальності «Облік і аудит» Попович Л.І.

-        «За стійкість до стресових ситуацій»

 

Секція «Менеджмень туристичного та готельно-ресторанного бізнесу» (Голова секції – завідувач кафедри менеджменту турирстичного та готельно-ресторанного бізнесу, доцент КЛЯП Михайло Петрович).

На секції було заслухано 16 доповідей

Диплом І-го ступеня присуджено студентці 3-го курсу МАКСИМОВІЙ Вікторії.

Диплом ІІ-го ступеня – студентці 4-го курсу ГУРНІШ Ренатію

Диплом ІІ-го ступеня – студенту 1-го курсу КЛЯП Василю.

Грамотами були відзначені наступні з номінацій:

Студентка 3-го курсу

БАСАРАБ Наталія

- «За інноваційність у дослідженнях»

Студентка 1-го курсу

БІЛЬО Соломія

- «За науковість у дослідженнях»

Студентка 1-го курсу

ВЕЖДЕЛ Тетяна

- «За інноваційність у дослідженнях»

Студентка 1-го курсу КОЛОНТАЙ Катерина

- «За актуальність теми дослідження»

Студентка 3-го курсу

КОСТЬ Марія

- «За оригінальність об’єкту дослідження»

Студентка 1-го курсу КУКЛИШИН Марія

- «За практичне значення дослідження»

Студентка 1-го курсу

СОБКО Марта

- «За наполегливісь у дослідженнях»

Студентка 2-го курсу

ЧАВАРГА Юлія

- «За професійність підходу»

Студентка 3-го курсу

ШИЛІНА Вероніка

- «Закреативність у дослідженнях»

 

Секція «Товарознавство, комерційна діяльність та харчові технології» (Голова секції – заступник завідувача кафедри товарознавства та комерційної діяльності, кандидат технічних наук ПАВЛІШ Лариса Олегівна).

На секції було заслухано 10 доповідей.

Диплом І-го ступеня присуджено студентці 2-го курсу спеціальності «Харчові технології і інженерія» ДУДИНСЬКІЙ Вікторії.

Дипломи ІІ-го ступеня присуджено студенткам 1-го курсу спеціальності «Харчові технології і інженерія» ГАВРИЛЕЦЬ Антоніні та ІВАНЕНКО Олені.

Дипломи ІІІ-го ступеня присуджено студенту 1-го курсу спеціальності «Харчові технології і інженерія» МАЛЬЦЕВУ Михайлу та студентці 2-го курсу спеціальності «Товарознавство і торговельне підприємництво» ЧОРІ Тетяні.

Грамотами були відзначені наступні з номінацій:

Студент 1-го курсу спеціальності «Товарознавство і торговельне підприємництво» КАБАЦІЙ Владислав

- «За найбільш креативне оформлення та практичну цінність дослідження»

Студентка 2-го курсу спеціальності «Харчові технології і інженерія»

ПОПЕНКО Яна

- «За найьільш актуальну тему та креативність»

Студент 2-го курсу спеціальності «Товарознавство і торговельне підприємництво» САМАРИК Назарій

- «Застаранність і наполегливість»

Студентка 2-го курсу спеціальності «Товарознавство і торговельне підприємництво»

ТЕЛЕПАНИЧ Іветта

- «Занайбільш динамічну доповідь»

Студент 2-го курсу спеціальності «Товарознавство і торговельне підприємництво» ЧУДИК Андрій

- «Вибір студентів»

 

В рамках конференції була придставлена виставка кулінарної продукції виготовлена студентами УТЕІ КНТЕУ. В представлених стравах та виробах була використана регіональна сировина (кукурудзяне борошно, перепилині яйця, овеча бринза, та ін.), яка, завдяки застусування інноваційних методів обробки перетворювалась у вишукані страви оздоровчого призначення: фюме в шпинатовій глазурі, мусс яблочний, желе полуничне, ролли, дієтичний хліб. Саме наукове знання про технологічні властивості сировини, фізико-хімічні зміни при її обробці дозволяють рекомендувати шляхи розширення асортименту традиційних страв. До прикладу, введення овочевих пюре в дріжжеве тісто (шпинату, моркви, бурака) дозволяє отримати дієтичний хліб з підвищеним вмістом клітковини, пектину та макроелементів.

Більше фото >>