УВАГА!

Відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 р. №1236 та рішення Державної комісії ТЕБ та НС від 6.03.2021 р. з 8 березня 2021 р. на території Закарпатської області встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

НАВЧАННЯ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ДИСТАНЦІЙНІЙ ФОРМІ

Структурні підрозділи УТЕІ КНТЕУ працюють у дистанційному режимі.

Бережіть себе і будьте здорові!

Вступ-2021

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!

З 1 лютого до 5 березня триває реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Деталі на сайті УЦОЯО.

Туристична виставка

EXO4wfFEq1s 1 26 березня 2015 року студенти та викладачі інституту прийняли участь в роботі туристичної виставки, що проходила в м.Ужгороді в рамках проекту "DECC – підтримка розвитку економіки, культури і творчості в прикордонному регіоні Угорщина-Румунія-Україна".

На виставці були представлені можливості розвитку та налагодження співпраці  в сфері туризму, реклами, ЗМІ, мистецтва, культури, підтримки національних традицій, ремесл з фірмами та організаціями Угорщини, Румунії та Словаччини.

Заступник директора нашого інститут Кляп М.П. виступив з презентацією про "Роль та можливості УТЕІ КНТЕУ у розвитку сфери туризму Закарпатської області" перед представниками торгово-промислових палат Угорщини та Словаччини. Були встановлені контакти та досягнуті домовленості про подальшу співпрацю.

 

 

 

 

 

 

decc 001