УВАГА!

 

Наказом директора Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ від 11.03.2020 р. № 32-о в  інституті оголошено

КАРАНТИН

з 12 березня по 03 квітня

2020 р.

Про уточнений графік навчального процесу та зміни до розкладу занять буде повідомлено додатково.

Бережіть себе і будьте здорові!

 

 

Вступ 2020

Розпочато реєстрацію на ЗНО у 2020 році.

Реєстрація триває з 03 лютого до 24 березня.

 

vstup mag

Студентам УТЕІ КНТЕУ лекції читають професори з інших університетів України

P4050227 Під час роботи Міжнародної науково-практичної конференції «Інвестиційно-інноваційні засади розвитку національної економіки в ринкових умовах»,  завідувач кафедри фінансів Брітченко Ігор Геннадійович запросив провідного фахівця України в галузі контролінгу к.е.н., професора кафедри менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ) Князевич А.О., яка є автором низки навчальних  посібників та наукових праць, на зустріч із студентами ІІІ курсу спеціальності "Облік і аудит", котрі вивчають дисципліну "Теорія фінансово-господарського контролінгу".

Під час зустрічі зі студентами Князевич А.О. провела лекцію на тему "Контролінг в системі підтримки прийняття управлінських рішень" та відповіла на чисельні запитання студентів, поділилась досвідом викладання даної дисципліни в РДГУ. Під час зустрічі досягнуто домовленість про розвиток подальшої наукової співпраці у майбутньому. В свою чергу Князевич А.О. відмітила високий рівень підготовки студентів в УТЕІ КНТЕІ та подякувала за теплий і дружній прийом науковців інституту.

P4050232