УВАГА!

Відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 р. №1236 та рішення Державної комісії ТЕБ та НС від 6.03.2021 р. з 8 березня 2021 р. на території Закарпатської області встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

НАВЧАННЯ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ДИСТАНЦІЙНІЙ ФОРМІ

Структурні підрозділи УТЕІ КНТЕУ працюють у дистанційному режимі.

Бережіть себе і будьте здорові!

Студентам УТЕІ КНТЕУ лекції читають професори з інших університетів України

P4050227 Під час роботи Міжнародної науково-практичної конференції «Інвестиційно-інноваційні засади розвитку національної економіки в ринкових умовах»,  завідувач кафедри фінансів Брітченко Ігор Геннадійович запросив провідного фахівця України в галузі контролінгу к.е.н., професора кафедри менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ) Князевич А.О., яка є автором низки навчальних  посібників та наукових праць, на зустріч із студентами ІІІ курсу спеціальності "Облік і аудит", котрі вивчають дисципліну "Теорія фінансово-господарського контролінгу".

Під час зустрічі зі студентами Князевич А.О. провела лекцію на тему "Контролінг в системі підтримки прийняття управлінських рішень" та відповіла на чисельні запитання студентів, поділилась досвідом викладання даної дисципліни в РДГУ. Під час зустрічі досягнуто домовленість про розвиток подальшої наукової співпраці у майбутньому. В свою чергу Князевич А.О. відмітила високий рівень підготовки студентів в УТЕІ КНТЕІ та подякувала за теплий і дружній прийом науковців інституту.

P4050232