До уваги вступників

На навчання для здобуття ступеня МАГІСТРА за всіма спеціальностями, окрім 181 «Харчові технології»

Реєстрація на складанні Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови: початок – 13 травня 2019 р., завершення – 3 червня 2019 р.

Адреса: м. Ужгород, вул. Коритнянська, 4

Тел.: 0993437422

Студентам УТЕІ КНТЕУ лекції читають професори з інших університетів України

P4050227 Під час роботи Міжнародної науково-практичної конференції «Інвестиційно-інноваційні засади розвитку національної економіки в ринкових умовах»,  завідувач кафедри фінансів Брітченко Ігор Геннадійович запросив провідного фахівця України в галузі контролінгу к.е.н., професора кафедри менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ) Князевич А.О., яка є автором низки навчальних  посібників та наукових праць, на зустріч із студентами ІІІ курсу спеціальності "Облік і аудит", котрі вивчають дисципліну "Теорія фінансово-господарського контролінгу".

Під час зустрічі зі студентами Князевич А.О. провела лекцію на тему "Контролінг в системі підтримки прийняття управлінських рішень" та відповіла на чисельні запитання студентів, поділилась досвідом викладання даної дисципліни в РДГУ. Під час зустрічі досягнуто домовленість про розвиток подальшої наукової співпраці у майбутньому. В свою чергу Князевич А.О. відмітила високий рівень підготовки студентів в УТЕІ КНТЕІ та подякувала за теплий і дружній прийом науковців інституту.

P4050232