УВАГА!

Відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 р. №1236 та рішення Державної комісії ТЕБ та НС від 6.03.2021 р. з 8 березня 2021 р. на території Закарпатської області встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

НАВЧАННЯ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ДИСТАНЦІЙНІЙ ФОРМІ

Структурні підрозділи УТЕІ КНТЕУ працюють у дистанційному режимі.

Бережіть себе і будьте здорові!

Конференція представників органів студентського самоврядування

6362523623626214 травня 2015 року відбулася загальноуніверситетська конференція представників органів студентського самоврядування КНТЕУ.
Захід був проведений з метою обрання делегата на всеукраїнський з’їзд представників органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів та кандидата до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від КНТЕУ.

У конференції взяли участь 28 делегатів від всіх, у тому числі регіональних структурних підрозділів КНТЕУ, що мають ІІІ-ІV рівень акредитації.
За підсумками голосування делегатів конференції кандидатом до Нацагентства було обрано Молдована Романа Володимировича (Вінницький торговельно-економічний інститут), делегатом на всеукраїнський з’їзд представників органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів - голову РСС КНТЕУ Кузьменко Оксану Сергіївну.

 

 

 

 

 

 

 

UKkpOEnR1Nk