УВАГА!

 

Наказом директора Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ від 11.03.2020 р. № 32-о в  інституті оголошено

КАРАНТИН

з 12 березня по 03 квітня

2020 р.

Про уточнений графік навчального процесу та зміни до розкладу занять буде повідомлено додатково.

Бережіть себе і будьте здорові!

 

 

Вступ 2020

Розпочато реєстрацію на ЗНО у 2020 році.

Реєстрація триває з 03 лютого до 24 березня.

 

vstup mag

Подальша інтеграція науковців УТЕІ КНТЕУ до наукового та освітнього простору Європейського Союзу

757457457 5-6 жовтня 2015 р. зав. кафедри фінансів УТЕІ КНТЕУ д.е.н., проф. Брітченко І.Г. прийняв участь у ХІV Міжнародній науковій конференції "Організація комерційної діяльності в умовах посилення вимог споживачів", котра відбулася на базі у м. Новий Сонч (Польща) на базі Вищої школи менеджменту - Національного університету Луіса.

Під час конференції проф. Брітченко І.Г. виступив зі спільною доповіддю з директором Навчально-наукового інституту фінансів та банківської справи Національного університету Державної податкової служби д.е.н., проф. Кужелєвим М.О. на тему "Financial support for innovative development of science in Ukraine".

В наслідок дружніх наукових дискусій з науковцями з ЄС українські вчені отримали позитивні рецензії,  рішення вченої ради та ISBN від WSB-NLU для опублікування колективної монографії  "Корпоративні відносини в банківському секторі", авторами якої є директор УТЕІ КНТЕУ к.е.н., проф. Гаврилко П.П., директор ННІ Фінансів та банківської справи НУДПС, д.е.н., проф. Кужелєв М.О. та зав. кафедри фінансів УТЕІ д.е.н., проф. Брітченко І.Г. Також досягнуто домовленість про публікацію наукових статей в польському журналі, що входить до наукометричних баз SCOPUS та JEMI.  

77788568

Наприкінці зустрічі д.е.н., професора Брітченко І.Г. було нагороджено грамотою Вищої школи менеджменту - Національного університету Луіса за розвиток наукового співробітництва між Польщею та Україною. 

778888