УВАГА!

Відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 р. №1236 та рішення Державної комісії ТЕБ та НС від 6.03.2021 р. з 8 березня 2021 р. на території Закарпатської області встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

НАВЧАННЯ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ДИСТАНЦІЙНІЙ ФОРМІ

Структурні підрозділи УТЕІ КНТЕУ працюють у дистанційному режимі.

Бережіть себе і будьте здорові!

«Ті, що пережили пекло: свідчення жертв про місця незаконних ув’язнень на Донбасі»

2 24 62 В Ужгороді презентували підсумки моніторингового дослідження «Ті, що пережили пекло: свідчення жертв про місця незаконних ув’язнень на Донбасі». На заході побували студенти Ужгородського торговельно-економічного інституту та коледжу КНТЕУ разом з адвокатом, старшим викладачем УТЕІ КНТЕУ Жук Ларисою Борисівною.

Своїми враженнями поділилися наші студентки, Копач Наталія та Сорока Ірина: «Перегляд цього фільму вразив нас своєю відвертістю та жорстокістю реальних подій, що наче «крижана вода» змусило нас переглянути своє ставлення до того, що відбувається на сході України. Вражаючим є байдужість наших співвітчизників до людей, що залишаються у «сірій зоні», а також до тих, які вже повернулися додому до їх складних життєвих обставин, які держава вимірює мізерною матеріальною допомогою в розмірі 400 гривень.»

hdytrdghj

image 0 02 05 87

image 0 02 05 a