До уваги вступників

На навчання для здобуття ступеня МАГІСТРА за всіма спеціальностями, окрім 181 «Харчові технології»

Реєстрація на складанні Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови: початок – 13 травня 2019 р., завершення – 3 червня 2019 р.

Адреса: м. Ужгород, вул. Коритнянська, 4

Тел.: 0993437422

Ужгородський торговельно-економічний інститут КНТЕУ готує кращих кондитерів України

диплом Штеля

Студентка Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ спеціальності «Харчові технології» Штеля Діана виборола Диплом І ступеня та отримала Золоту медаль ІІ Міжнародного фестивалю з кулінарного і кондитерського мистецтва серед юніорів  “Food Land Bukovina-2017” !

Конкурс проходив з 28 по 30 березня 2017 року в м.Чернівці. У фестивалі прийняли участь понад 20 команд з 8 країн світу – України, Ізраїлю, Туреччини, Індії, Хорватії, Польщі, Молдови, Білорусії.

Штеля Діана представила композицію з цукрової мастики «Вітає Закарпаття» в номінації Арт-класу. Найвищу відзнаку нашій студентці вручала чемпіонка світу серед кондитерів Марія Шрамко (Ісландія).

 

Слід зауважити, що це вже друга вагома відзнака нашої студентки. У травні минулого 2016 року Діана отримала бронзову відзнаку у ІІ Всеукраїнському кулінарному конкурсі «Дні української кухні», який відбувся у місті Львові.

image 17 image 21 image 24