УВАГА!

Відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 р. №1236 та рішення Державної комісії ТЕБ та НС від 6.03.2021 р. з 8 березня 2021 р. на території Закарпатської області встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

НАВЧАННЯ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ДИСТАНЦІЙНІЙ ФОРМІ

Структурні підрозділи УТЕІ КНТЕУ працюють у дистанційному режимі.

Бережіть себе і будьте здорові!

Вступ-2021

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!

З 1 лютого до 5 березня триває реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Деталі на сайті УЦОЯО.

Ярмарка навчальних закладів

28 лютого в приміщенні СЦД «Ювентус»  в рамках проекту «Професійне майбутнє» відбулась  ярмарка навчальних закладів, організатором якої є міжнародна молодіжна організація «AIESEC».  Метою заходу було допомогти учням 9,10,11 класів вибрати для себе навчальний заклад та спеціальність,  яка їм блище до душі.
На ярмарку зібралось близько 300 учнів 11 шкіл міста. Всі вони мали змогу дізнатись більше про 9 навчальних закладів Закарпаття, зокрема і про Ужгородський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету.
Захід проходив в 2 етапи: спочатку проводились презентації , а після їх завершення,  можна було підійти до представників навчальних закладів і взяти роздаткові матеріали і задати питання, які їх цікавлять.
Таким чином, ярмарок полегшив школярам збір інформації про заклади навчання на Закарпатті.
Захід проходив за підтримки генерального партнеру «Ядзакі», обласного та міського центрів зайнятості, а також міського центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей, молоді та спорту.

Більше фотографій у фотогалереї.