Вступ 2018

Безымянный2

Alternative flash content

Requirements

 

gov hotl ua

 

"З добротою у серці"

dus В Ужгороді студенти з чуйним серцем провели акцію " З добротою у серці " - за зібрані кошти студентство придбало для МДКЛ лабораторне обрання та дитяче харчування. Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей за підтримки управління у справах сім’ї та молоді Ужгородської міської ради студенти Ужгородського торгівельно-економічного інституту УНТЕІ КНТЕУ

Київського Національного   торговельно – економічного університету та Ужгородського коледжу культури і мистецтв, коледжу ім. Ерделі провели благодійну акцію „З добротою в серці”.

Мета акції – допомогти коштами тим, хто нині в силу різних обставин   не має змоги оздоровити себе чи своїх рідних. Особливо важко дається оздоровлення дітей для сімей, які належать до категорії соціально вразливих верств населення. Оскільки дитина для кожної матері – чи не найдорожчий скарб у житті. А таких – чи мало у нашому місті – розповідає головний лікар Ужгородської міської дитячої клінічної лікарні Ігор Рошко. Тому, згадана акція – надто потрібна справа, яка окрім усього, гуртує людей з чуйним серцем, що здатні творити добро заради інших. 

У рамках акції на площі Театральній відбулися урочистості, багато цікавих конкурсів та концерт з участі молодих талантів нашого краю. 
За зібрані кошти студентство придбало для МДКЛ лабораторне обрання та дитяче харчування. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити