УВАГА!

 

Структурні підрозділи УТЕІ КНТЕУ працюють у дистанційному режимі.

Відповідно до рішення Уряду

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ЧЕРВНЯ 2020 РОКУ

*Згідно Постанови КМУ «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» від 20.05.2020 р.

 

Бережіть себе і будьте здорові!

 

 

Вступ 2020

utei vstup new

Брейн - ринг

Pw4-xZiaOOk 23 вересня 2014 року відбулось дружнє інтелектуальне змагання між командами дівчат та хлопців УТЕІ КНТЕУ та УТЕК КНТЕУ. Команди відповідально підготувалися до проведення даного заходу, оригінально та з гумором розіграли різні сценки. Захід був приурочений до дня туризму, тому запитання і конкурси були на данну тематику.
Команди відзначилися кмітливістю і швидко вирішили поставлені завдання. Також ведучі долучали гри зал, задаваючи різні запитання. Глядач натомість із задоволенням долучалися до гри.
Дівчата зав'язували туристичні вузли, а хлопці складали серветки. Кожен проявляв себе як міг! Також учасники обох команд підготували сценку, тематикою якої став туризм на Закарпатті. Захід пройшов на високому рівні, глядачі та учасники отримали величезний заряд позитиву і гарного настрою.

 

У Вас недостатньо прав для коментування