УВАГА!

Відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 р. №1236 та рішення Державної комісії ТЕБ та НС від 6.03.2021 р. з 8 березня 2021 р. на території Закарпатської області встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

НАВЧАННЯ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ДИСТАНЦІЙНІЙ ФОРМІ

Структурні підрозділи УТЕІ КНТЕУ працюють у дистанційному режимі.

Бережіть себе і будьте здорові!

Чемпіонат КНТЕУ з Брейн-рингу

vik0yTINThA 16 квітня 2015 року відбулася фінальна гра ХIІІ Чемпіонату КНТЕУ з Брейн-рингу, в якому взяла участь команда нашого інституту "Максимум". В запеклій боротьбі за титул найкращих також боролися:
Команда Харківського торговельно-економічного інституту «Homo Ludens (Людина граюча)»; команда Чернівецького торговельно-економічного інституту «Динаміт»; команда Вінницького торговельно-економічного інституту «Наутілус»; команда факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету «Скотч»;


команда факультету обліку, аудиту та економічної кібернетики Київського національного торговельно-економічного університету «ВrainStop»; команда представників факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу «Принцип Пушкіна»; команда факультету фінансів та банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету «Теорія маленького вибуху!». Переможцем Чемпіонату стала команда Чернівецького торговельно-економічного інституту Динаміт» з чим ми їх щиро вітаємо!

-rKDsI2I9oM
Ведучий ігрової частини Чемпіонату - дворазовий чемпіон Києва з Брейн-рингу, гравець команди вищої ліги Чемпіонату Києва з гри «ЩО? ДЕ? КОЛИ?», асистент кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Сергій Васильович Хлопяк. Команда нашого інституту стала наймолодшим учасником Чемпіонату, але тим не менше гідно показала себе!

vDOzpShZYk0

У Вас недостатньо прав для коментування