УВАГА!

Відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 р. №1236 та рішення Державної комісії ТЕБ та НС від 6.03.2021 р. з 8 березня 2021 р. на території Закарпатської області встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

НАВЧАННЯ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ДИСТАНЦІЙНІЙ ФОРМІ

Структурні підрозділи УТЕІ КНТЕУ працюють у дистанційному режимі.

Бережіть себе і будьте здорові!

День вуличної музики

Z0CR6ET9z6I 16 травня 2015 року Ужгород вперше долучився до світової акції «День вуличної музики», яка проходить ще в тринадцяти містах України та восьми країнах світу. До цього заходу приєднався студент 1 курсу Данилюк Роман, який знов і знов довів, що музика - це стиль життя!
День Вуличної Музики – це наймасштабніший музичний волонтерський проект у світі, започаткований легендарним литовським музикантом Андрюсом Мамонтовасом дев’ять років тому у Вільнюсі.
«Щороку в третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів збираються разом у центрі свого міста, щоб заграти й заспівати людям власну музику: просту і складну, нову і стару, рок і фолк, хіп-хоп і джаз, будь-що», - зазначила одна з організаторок заходу Наталія Блажко. Хедлайнерами свята став гурт «Триставісім», виступ якого запалив всіх ужгородців, які долучились до святкування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

caMbbTMmRDM

У Вас недостатньо прав для коментування