УВАГА!

Відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 р. №1236 та рішення Державної комісії ТЕБ та НС від 6.03.2021 р. з 8 березня 2021 р. на території Закарпатської області встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

НАВЧАННЯ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ДИСТАНЦІЙНІЙ ФОРМІ

Структурні підрозділи УТЕІ КНТЕУ працюють у дистанційному режимі.

Бережіть себе і будьте здорові!

Вступ-2021

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!

З 1 лютого до 5 березня триває реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Деталі на сайті УЦОЯО.

Участь у конкурсі студентських наукових робіт – дає шанс отримати стипендію!

Xd4TicfUVWs 11 грудня 2015 року в Київському національному торговельно-економічному університеті за підтримки провідного вітчизняного туристичного оператора «Travel Professional Group» (TPG) відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Майбутнє туристичної галузі» у рамках реалізації благодійної програми «Стипендіальна програма».

Конкурс, що проводиться в університеті вже вчетверте має на меті виявити креативну студентську молодь, яка має професійний потенціал для формування успішного майбутнього сучасної туристичної галузі з тим, щоб надати їм всебічну підтримку для їх подальшого творчого зростання.

Вперше взяти участь у цьому конкурсі отримали право студенти Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ Бетлянин Олександр (тема роботи «Міні-скульптури міста над Ужем») та Митро Наталія (тема роботи «Організація водного маршруту «Шляхами Бокорашів»»)

Серед переможців конкурсу – студент із м.Ужгорода – Бетлянин Олександр, який протягом наступного календарного року буде отримувати іменну стипендію від компанії «Travel Professional Group». Програма «Майбутнє туристичної галузі» передбачає також подальше працевлаштування учасників і переможців конкурсу на туристичному підприємстві. Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів!  

dyplom ber

У Вас недостатньо прав для коментування