До уваги вступників

На навчання для здобуття ступеня МАГІСТРА за всіма спеціальностями, окрім 181 «Харчові технології»

Реєстрація на складанні Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови: початок – 13 травня 2019 р., завершення – 3 червня 2019 р.

Адреса: м. Ужгород, вул. Коритнянська, 4

Тел.: 0993437422

Брейн-ринг

yYOIl6Ok7IQ

14 квітня 2016 року в рамках ХІV Чемпіонату КНТЕУ з "Брейн-рингу" відбулася гра "Що? Де? Коли?". В інтелектуальному поєдинку взяли участь дві команди:
"Транскарпатія" у складі Воловікова Ярослава(капітан), Печериці Олександра, Куцкір Мілана, Луцика Ігора, Сличко Михайла та Ткач Анатолія;
"Ноїв Ковчег" у складі Самсонова Леонiда (капітан), Шпонтак Юлії, Стегури Вiкторiї, Васлюка Андрiя, Гайдан Антонiни та Данилiв Юрiя.
Гра проходила в три тури, в кожному з яких команди мали дати відповідь на 8 запитань. В першому турі лідирувала команда "Ноїв Ковчег" з рахунком 3-2. У наступному турі "Транскарпатія" забралась силами та прорвалась вперед на один бал, і рахунок становив 5-4. Ну і в фінальному третьому турі, в запеклій боротьбі та рахунком 9-7 перемогу виборола команда "Транскарпатія", з чим ми їх щиро вітаємо та бажаємо гідно представити наш ВНЗ 26 квітня на Чемпіонаті в КНТЕУ м.Київ. Дякуємо учасникам, апеляційному журі, а також всім хто долучився до гри. Успіхів всім!

У Вас недостатньо прав для коментування