До уваги вступників

На навчання для здобуття ступеня МАГІСТРА за всіма спеціальностями, окрім 181 «Харчові технології»

Реєстрація на складанні Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови: початок – 13 травня 2019 р., завершення – 3 червня 2019 р.

Адреса: м. Ужгород, вул. Коритнянська, 4

Тел.: 0993437422

Благодійна акція для Наталки Кереканич

c9A6gRB 6jc До новорічних свят в УТЕІ КНТЕУ пройшла благодійна акція по збору коштів для діток, які справді цього потребують!

 

Сьогодні, 21 грудня 2016 року, студенти відвідали Наталку Кереканич. Дівчинка у свої 2 рочки та 8 місяців бореться із страшною хворобою - рак. Всі зібрані кошти ми передали Наталочці та її матусі. Бажаємо Наталочці скоріше одужати, матусі побільше сил та віри у найкраще, всім здоров'я та Божої благодаті, а тим хто долучився до акції величезне спасибі! Велику вдячність висловлює також мати Наталочки - пані Наталія.

 

Хочемо Вам повідомити, що з 23.12 по 25.12 за підтримкою Закарпатської ОДА та Ужгородської міської ради в Ужгороді на набережній Незалежності, триватиме Новорічно-різдвяна ярмарка на підтримку Наталочки Кереканич.

Запрошуємо всіх небайдужих з усієї області, ужгородців, гостів нашого краю провести приємно час і цим підтримати Наталочку...

 

Разом - Ми Сила! Не будьмо байдужими - допоможемо тим хто потребує!

0cBaho9ZM9Y

CwmJhAzs5Sg

 

У Вас недостатньо прав для коментування