УВАГА!

 

Наказом директора Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ від 11.03.2020 р. № 32-о в  інституті оголошено

КАРАНТИН

з 12 березня по 03 квітня

2020 р.

Про уточнений графік навчального процесу та зміни до розкладу занять буде повідомлено додатково.

Бережіть себе і будьте здорові!

 

 

Вступ 2020

Розпочато реєстрацію на ЗНО у 2020 році.

Реєстрація триває з 03 лютого до 24 березня.

 

vstup mag

Весняні святкування

48468567858 Весна – це чудовий час, коли все розквітає і за вікном вже частіше з’являється сонечко, радуючи око. Саме в цю пору року дівчата мають змогу відчути себе особливими. 6 березня, до Міжнародного дня жінок, Радою студентського самоврядування УТЕІ КНТЕУ було проведено змагання з волейболу. Змагались дівчата між двома курсами, серед яких було 2 команди першого курсу (Менеджмент туристичного бізнесу та Харчові технології та інженерія) та збірна другого курсу. Всі дівчата грали добре, але перемогу здобула команда І курсу, а саме ХТІ. Вітаємо переможців і дякуємо всім дівчатам за участь!

 

Студенти не могли оминути наших любих викладачів і привітали їх особливим заходом, так званим «Брейн-рингом». Зізнаємось, що майже всі питання були на жіночу тематику, але чоловіки старались, відповідали майже на всі питання. Переможцями стала команда жінок «Весна». Під час конкурсів, вітання піснями під акомпанемент гітари висловила студентка 2 курсу Максимова Вікорія. На завершення святкового заходу представники студентів з кожного курсу привітали жінок квітами та теплими словами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У Вас недостатньо прав для коментування