Вступ до магістратури

mag 1

 

  


 

 

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ДО МАГІСТРАТУРИ У 2020 РОЦІ!

Ужгородський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету скасовує вимогу щодо обов'язкового складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки) у відповідності до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти», яким внесені зміни до Закону України «Про вищу освіту».

Відповідні Зміни до Правил прийому на навчання до Ужгородського торговельно-економічногоінституту КНТЕУ будуть затверджені після завершення державної реєстрації змін до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України 11.10.2019 № 1285, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02 грудня 2019 р. за № 1 192/34163 (далі - Умови прийому).

 

 

 


 

 

СПЕЦІАЛЬНУ СЕСІЮ ЄВІ ПЕРЕНЕСЕНО НА 19 ВЕРЕСНЯ
Реєстрація триватиме з 17 до 25 серпня

 

 


 

 

Програма ЄВІ з іноземної мови для здобуття освітнього ступеня "магістр"

 

 


 

 

Вступ до магістратури без ЄВІ

 

 


 

Отримати консультацію Ви можете за телефоном: 099 343 74 22
або за електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.