Кафедра менеджменту, підприємництва та торгівлі

"Не грайте в ігри, яких ви не розумієте, навіть якщо ви бачите, як безліч людей заробляють на них гроші".

Тоні Шей, Zappos

 

Ми пропонуємо Вам можливість отримати розуміння основ ігор в яких заробляють гроші! Адже кафедра є випусковою для студентів  спеціальностей 073 «Менеджмент» та 076 «Підприємництво та торгівля», які є відповідають потребам сучасного бізнес-середовища і завжди забезпечують можливість кар'єрного росту і доходу для кваліфікованих фахівців!

Сфера менеджменту, підприємництва і торгівлі є ключовими галузями в будь-якій економіці. Підприємства будь-якого розміру потребують компетентних фахівців, які б здійснювали управління, розвивали бізнес-стратегії та організовували ефективну торговельну діяльність. Людина зі знаннями у галузі менеджменту і підприємництва має потенціал стати підприємцем і розпочати власний бізнес.

 

Місія кафедри менеджменту, підприємництва та торгівлі полягає в наданні якісної освіти, сприянні розвитку креативних ініціатив та навичок управління, а також в підготовці та наданні знань та навичок, необхідних для формування майбутніх лідерів у галузі бізнесу і торгівлі. Ми прагнемо:

  • Забезпечувати студентам освітні можливості у галузі менеджменту, підприємництва та торгівлі.
  • Впроваджувати активне навчання та практичні заняття, щоб розвивати аналітичні, творчі та комунікаційні навички студентів.
  • Сприяти дослідженню і розвитку інноваційних підходів до управління та підприємництва.
  • Підтримувати партнерські відносини з бізнес-спільнотою та іншими освітніми установами для обміну знаннями і досвідом.
  • Виховувати випускників, які мають високий професійний та етичний стандарт, і готові робити позитивний внесок у суспільство та глобальну економіку.
  • Зміцнювати нашу репутацію як провідної установи з торговельно-економічної освіти закарпатської області, яка надає знання та ресурси для досягнення успіху в сучасному світі бізнесу.

 

Кафедру менеджменту, підприємництва та торгівлі створено відповідно до наказу Ужгородського торговельно-економічного інституту Державного торговельно-економічного університету №69-1 від 30.06.2023 року «Про вдосконалення організаційної структури», на підставі постанови вченої ради ДТЕУ шляхом об’єднання кафедр - товарознавства та комерційної діяльності й менеджменту туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.

 

Кафедра є випусковою для студентів, що навчаються за освітніми програмами галузі знань 07 Управління та адміністрування:

Освітній ступінь

Спеціальність

Освітня програма

БАКАЛАВР

073 Менеджмент

Готельний і ресторанний менеджмент

 

076 Підприємництво та торгівля

Оптова і роздрібна торгівля

МАГІСТР

073 Менеджмент

Менеджмент організацій

 

076 Підприємництво та торгівля

Товарознавство і комерційна діяльність

 

 

Наші випускники