Оголошення

Шановні здобувачі освіти!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Науково-практичної конференції: «Економіка та інновації: взаємодія, виклики, перспективи», яка відбудеться 20 березня 2025 року о 10:00 год.

Детальніше »

Адреса оргкомітету:

м. Ужгород, Православна набережна, 21-А, каб. А-212.

Контактний телефон:

099-343-74-22

Корисні посилання

 

gov hotl ua

 

Лекції на тему: «Інтеграція штучного інтелекту в освіту – виклики та можливості» від провідних британських професорів

Національний університет фізичного виховання і спорту України організував серію онлайн-лекцій з провідними світовими експертами з інтеграції штучного інтелекту в освіту. Почесними лекторами були Роуз Лаккін та Майк Шарплз.

 

Ужгородський торговельно-економічний інститут ДТЕУ долучився до участі в серії онлайн-лекцій в особі Тетяни Гуштан, д.е.н., професора кафедри Менеджменту, підприємництва та торгівлі.

 

Роуз Лаккін (Rose Luckin) почесний професор Університетського коледжу Лондона, Великобританія (Professor Emerita at University College London, UK), яка 10 грудня 2024 року прочитала лекцію на тему «Зміцнення української вищої освіти: орієнтація в революції ШІ у викладанні та навчанні».

 

Професор Лаккін розкрила трансформаційний потенціал штучного інтелекту в українській вищій освіті, висвітлюючи можливості персоналізованого навчання, автоматизації оцінювання та аналізу даних, а також виклики, пов’язані з етикою, конфіденційністю та готовністю закладів освіти. Особлива увага була приділена розробці стратегій впровадження ШІ, розвитку компетенцій персоналу та створенню ефективних моделей управління, які б відповідали потребам української освітньої системи.

 

Професор Майк Шарплз, The Open University, UK 12 грудня 2024 року, прочитав лекцію за темою: «Генеративний штучний інтелект і освіта: можливості та виклики». Професор Шарплз розглянув, як генеративний ШІ, зокрема ChatGPT, змінює освіту, виконуючи завдання від написання есе до створення планів занять і ведення діалогів. Лекція охопила виклики, такі як розпізнавання робіт створених ШІ, розробка політик для його використання в освіті, а також програми «ШІ-грамотності» для викладачів і здобувачів. Професор також представив можливості ШІ у викладанні й оцінюванні, зокрема моделей як «Двигун можливостей», «Опонент Сократа», «Співрозробник» і «Динамічний оцінювач».

 

Лекції почесних професорів Університетського коледжу Лондона (Великобританія) Роуз Лаккін та Інституту освіти Відкритого університету Великобританії Майка Шарплза, що присвячені інтеграції штучного інтелекту в освіту, створили простір для обговорення інноваційних підходів, які здатні змінити методи навчання та викладання, зробивши його більш гнучкими та ефективними. Отриманий науковий досвід покликаний допомогти краще усвідомити потенціал ШІ в освітньому процесі та сприяти впровадженню інновацій у роботу чи навчання.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9