Вступ 2018

Безымянный2

Alternative flash content

Requirements

 

gov hotl ua

 

ХІV обласна студентська універсіада

    IMG 5207

 30 листопада 2017 року в рамках ХІV обласної студентської універсіади проходили змагання з наступних видів спорту: шахи, настільний теніс, футзал. Студенти УТЕІ КНТЕУ були задіяні у всіх видах змагань і показали чудові результати.

  Змагання із настільного тенісу проходили дуже імпульсивно, і не дивлячись на те, що призового місця ми не вибороли, наш заклад посів 4те загальнокомандне місце. Зовсім інша ситуація із шахами. Данило Ярослав, студент 4 курсу напряму Фінанси та кредит зміг вибороти призове 2 місце, з чим ми його вітаємо! Але, на жаль, на загальнокомандний результат це не вплинуло.

 Вкотре потішили нас наші футболісти, які у своїй групі перемогли всіх соперників і вийшли у фінал. За І місце наші футболісти знову зійшлися з командою УжНУ. Гра була дуже напруженою, так як на 5 хв. студенти УжНУ вели в рахунку 1:0. Однак ситуація змінилася вже за 2 хв., після того як УТЕІ забили гол, тим самим вирівнявши рахунок. Решту часу нікому не вдалося забити гол і матч закінчився з рахунком 1:1, після чого чемпіонство вирішувалося пробиттям пенальті. В цій «лотореї» кращими виявилися студенти УТЕІ КНТЕУ, за що отримали почесне І місце.

 Вітаємо наших чемпіонів з перемогою, а також найкращого тренера спортивних команд Чайковського А.В. за вагомий внесок у спортивне життя інституту! До нових перемог!

IMG 5208

IMG 5209

ДЕГУСТАЦІЯ СМАКОЛИКІВ В УТЕІ КНТЕУ

 

DSC 0230

   21-23 листопада 2017р. в Ужгородському торгівельно-економічному інституті КНТЕУ відбувся День відкритих дверей. Разом з усім колективом абітурієнтів привітали й студенти та викладачі кафедри технології і організації ресторанного господарства.

   Майстер-клас з виготовлення тістечок,цукерок,сервірування бенкетного столу,дегустація кондитерських виробів та солодких страв,запашні гарячі напої.

Безперечно, наша професия дуже цікава!!! Смачна!!! Яскрава!!! Перспективна!!

DSC 0215 20171123 142427 DSC 0220 DSC 0221

«Україна пам’ятає! Світ визнає!»

IMG 0003

 

      Голодомор 1932-1933 років – одна з найтрагічніших сторінок української історії, яка поглинула мільйони безневинних, – не підлягає забуттю… Як і Революція Гідності – велична подія, яка об'єднала українців в єдине ціле, незалежно від віку, статі та статусу – всі пліч-о-пліч боролися за свободу своєї країни.

       Саме тому 28 листопада 2017 року в Ужгородському торговельно-економічному інституті викладачі та студенти вшанували День Гідності, Свободи і жертв Голодомору під символічною назвою: «Україна пам’ятає! Світ визнає!», організатором якого є завідувач науковою бібліотекою інституту Світлана Петренко.

       Під час дійства присутні могли поринути в історію та згадати, як починався Голодомор, студенти ділилися своїми думками та переживаннями через віршовані рядки, та пісні у виконанні студентки ІІ курсу Жир Деліки. Переглядаючи відео про Голодомор важко було стримати сльози. Цікавими були згадки про події на Майдані, про Героїв Небесної Сотні та сучасну війну на Сході. Захід вийшов дуже зворушливим.

       Присутні вшанували пам'ять загиблих українців хвилиною мовчання та запалили свічки, усвідомивши, наскільки дорогим даром є життя і як треба цінувати кожну хвилину, яку воно дарує.

Викладач нашого інститут Завідна Л.Д. випустила книгу

Изображение

Викладач інститут та доцент кафедри фінансів Завідна Людмила Дмитрівна випустила книгу "Готельний бізнес: стратегії розвитку"

1 2

 

Нарада керівників фізичного виховання

Спорт займає дуже важливе місце в житті кожної людини, а особливо молодого та в розквіті сил студента. Декілька подій минулого тижня дуже тісно пов’язані зі спортивним життям УТЕІ КНТЕУ.

9 листопада 2017 року відбулася нарада керівників фізичного виховання серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Закарпатської області. Були підведені підсумки ХІІІ Універсіади – 2017р. Ужгородський торговельно-економічний інститут, завдяки наполегливій праці студентів та їх тренера – Чайковського А.В., посів почесне ІІІ місце, з чим ми їх щиро вітаємо!

Крім того нагороджувалися найкращі викладачі фізичного виховання Закарпатської області. Тому нам приємно відзначити, що за вагомий внесок в спортивне студентське життя та організацію ХІІІ літньої студентської Універсіади дипломом та цінним подарунком був нагороджений старший викладач кафедри природничо-гуманітарних дисциплін, кращий із кращих – Чайковський А.В.

20171109 110930 IMG 4924 20171109 111651

 

    11 листопада 2017 року в рамках профспілкової спартакіади області ОБКОМУ профспілки в складі волейбольної команди чоловіків виступали студенти нашого закладу денної форми навчання в складі: Цап Івана, Васлюка Андрія, Худи Івана та ін. Команда брала участь в такому масштабному змаганні багато разів, але в запеклій боротьбі хлопці вперше змогли вибороти призове третє місце, а також були нагороджені грамотами та медалями. Висловлюємо велику вдячність тренеру спортивної команди Чайковському А.В. за підготовку студентів до змагань.

  Хочемо також подякувати к.тех.н, доценту кафедри Менеджменту туристичного та готельно-ресторанного бізнесу Підлипному Ю.В. за участь у змаганнях з дартсу, де він показав хороший результат.

CIMG2480 CIMG2268 CIMG2479
CIMG2495 CIMG2485 IMG 4926

 

Іменинники листопада

Результат пошуку зображень за запитом "з днем народження"

Іменинники листопада

  • Кляп М.П. 30 листопада
  • Павліш Л.О. 3 листопада
  • Попадинець Н.М. 10 листопада
  • Тімко М.І. 27 листопада
  • Шевчук Я. В. 27 листопада

XVІ Міжнародна туристична виставка-ярмарок „Тур’євроцентр - Закарпаття 2017”

Фото 1 22-23 вересня 2017 року в м.Ужгороді до Дня туризму в Україні пройшла пройшла XVІ Міжнародна туристична виставка-ярмарок „Тур’євроцентр - Закарпаття 2017” в якій активну участь прийняли викладачі та студенти Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

У приміщенні Ужгородського культурно-історичного центру „Совине гніздо” серед учасників виставки був представлений і наш інститут.

Фото 2

Ця виставка – наймаштабніша міжнародна туристична виставка-ярмарок, яка проводиться на Закарпатті впродовж 17 років. Свідченням цього є те, що в її відкритті приймають участь представники влади найвищого рівня. І в цьому році також виставку відкрили Голова Закарпатської обласної адміністрації Генадій Москаль, Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс та мер міста Ужгорода Богдан Андріїв. 

Фото 3

Студенти та викладачі нашого інституту вже 15 разів поспіль не тільки відвідують, цю виставку, але й приймають активну участь в її проведені. Цьогоріч на виставці була представлена оновлена експозиція фотографій, що ілюструють досягнення студентів та викладачів інституту за минулий навчальний рік. Директор інституту професор Гаврилко Петро Петрович ознайомив керівників Закарпатської області та  присутніх гостей з нашими здобутками. 

Фото 4

 

Велику увагу у присутніх на виставці викликала «солодка реклама» нашого інституту, яку розробили та  виготовили на кафедрі технології і організації ресторанного господарства під керівництвом кандидата технічних наук Сабадош Анни Олександрівни

  Вона неабияк сприяла тому, що рекламні буклети про можливість навчатися в Ужгородському торговельно-економічному інституті КНТЕУ розійшлися як «горячі пиріжки» серед учасників виставки. 

Фото 5 Фото 6

 

Вибори Ректора КНТЕУ

Фото 1 19 вересня 2017 р. в Ужгородському торговельно-економічному інституті  КНТЕУ відбулися вибори ректора Київського національного торговельно-економічного університету.

На посаду ректора балотується діючий ректор університету доктор економічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки МАЗАРАКІ Анатолій Антонович.

Рік народження - 1950, м. Київ Громадянин України. Проживає на території України у м. Києві. Освіта вища.

Фото Мазаракі

1967-1972 — Київський торговельно-економічний інститут. Технологічний факультет, спеціальність: технологія і організація громадського харчування, кваліфікація: інженер-технолог. Диплом з відзнакою.

1972-1975 — науковий співробітник Українського науково-дослідного інститут торгівлі та громадського харчування Міністерства торгівлі СРСР.

1975-1984 — старший інженер, молодший науковий співробітник, старший науковий співробітник Ради по вивченню продуктивних сил АН України.

1984-1987 — заступник директора з наукової роботи Республіканського проектно-технологічного інституту.

1987-1988 — заступник генерального директора з наукової роботи Науково-виробничогоо б’єднання «Торгпрогрес» Міністерства торгівлі України.

1988-1991 — вчений секретар, доцент кафедри економіки торгівлі, декан торговельно-економічного факультету, перший проректор Київського торгово-економічного інституту (з 1994 р. – Київський державний торговельно-економічний університет).

1991-2017 — ректор Київського національного торговельно-економічного університету

Фото 2

Київський національний торговельно-економічний університет входить в п’ятірку найпопулярніших вищих навчальних закладів України за результатами вступної компанії 2017 року. Географія діяльності університету – це 12 міст України, де функціонують 19 відокремлених підрозділів (7 інститутів, 9 коледжів та 3 вищі комерційні училища).

 

Колектив Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ одноголосно підтримав кандидатуру Мазаракі Анатолія Антоновича на посаду ректора Київського національного торговельно-економічного університету.