Результати стажування науково-педагогічних працівників Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ

15 травня 2020 р. науково-педагогічні працівники УТЕІ КНТЕУ в рамках співпраці з провідними європейськими вищими навчальними закладами та за результатами закордонного стажування в «University of Finance, Business and Entrepreneurship» (Bulgaria, Sofia) прийняли участь у міжнародній науково-практичній INTERNET-конференції «Інноваційні стратегії та моделі економічних трансформацій в умовах євроінтеграційних викликів» (ONLINE), (Харків-Ужгород -Софія-Пшеворськ (Україна, Болгарія, Польща)).

 

1

 

Значимим підсумком стажування «Modern Teaching Methods and Innovative Technologies in Higher Education: European Experience and Global Trend» стала робота викладачів над колективною монографією «New trends in the economic systems management in the context of modernglobal challenges» з авторськими розділами, яка опублікована в країні Європейського Союзу.

 

2

Вийшла колективна монографія «Соціально-економічні аспекти управління розвитком та безпекою економічної системи України»

Obkladynka kol monohraf

Професорсько-викладацьким складом шести університетів підготовлено та видано колективну монографію «Соціально-економічні аспекти управління розвитком та безпекою економічної системи України».

Авторами монографії є М. Ю. Барна (Львівський торговельно-економічний університет (ЛТЕУ), М. А. Кальницька (Ужгородський національний університет, О. Ю. Клепанчук (Львівський національний університет імені Івана Франка) , І. О. Корчинський (Львівський державний університет внутрішніх справ), Р. П. Підлипна (Ужгородський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету), І. І. Свидрук (ЛТЕУ), Б. Б. Семак (ЛТЕУ), О. Г. Сидорчук (Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ЛРІДУ), О. О. Трут (ЛТЕУ), Ю. І. Турянський (ЛРІДУ).

Автори монографії щиро вдячні рецензентам:
І. Г. Брітченко (завідувачу кафедри фінансів Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ, доктору економічних наук, професору); І. П. Мойсеєнко (професору кафедри фінансів Львівського державного університету внутрішніх справ МВС України, доктору економічних наук, професору); І. В. Федуловій (професору кафедри менеджменту Київського національного торговельно-економічного університету, доктору економічних наук, професору).
Львів : Вид-во ЛТЕУ, ТОВ «Галицька видавнича спілка», 2020. — 502 с.
ISBN 978-617-602-268-8

У монографії узагальнено теоретичні засади та запропоновано нове вирішення науково-практичного завдання багатогранного висвітлення соціально-економічних аспектів ефективного розвитку економічної системи України. Аналізуються соціально-економічні механізми потенціалу розвитку внутрішнього ринку, фактори управління результативністю діяльності його суб’єктів та вплив податкового регулювання на ефективність його функціонування. Досліджуються засадничі положення становлення багаторівневої системи соціальної безпеки, зокрема вплив податкового навантаження на макроекономічні показники, розвиток громадянського суспільства як суб’єкта інституційного регулювання, основні принципи державної політики у сфері соціального захисту населення, цільові пріоритети системно-структурної трансформації соціальної сфери України. Проаналізовано структурні складники інноваційної трансформації вітчизняної економіки, орієнтири та стимули розбудови національної інфраструктури, стратегічні напрями регуляторної політики та механізми реалізації стратегії забезпечення соціальної безпеки України. Запропоновано шляхи покращення інституційного забезпечення інноваційної трансформації внутрішнього ринку.
Для науковців, викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації.

 

Джерело

До уваги викладачів Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ

Шановні викладачі Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ!

ЗАПРОШУЄМО ВАС

прийняти участь в

Міжнародній  науково-практичній Internet-конференції

«ІННОВАЦІЙНІ СТРАТЕГІЇ ТА МОДЕЛІ ЕКОНОМІЧНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ВИКЛИКІВ»

15 травня 2020 р.

 

Харків – Ужгород – Софія - Пшеворськ

 

Завантажити інформацію

Про організацію освітнього процесу. Дистанційний режим роботи підрозділів

Деканати факультетів та інші структурні підрозділи працюють в дистанційному режимі.

 

До уваги викладачів та студентів Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ

Шановні викладачі та студенти Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ!

ЗАПРОШУЄМО ВАС

прийняти участь в роботі

ІІІ Студентської науково-практичної конференції

«СУЧАСНИЙ СТАН ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ

ЕКОНОМІКИ КРАЇНИ»

Конференція відбудеться 11 травня 2020 р. о 12-00

в Ужгородському торговельно-економічному інституті КНТЕУ.

 

Завантажити інформаційний лист

Соціальна програма Scholarship

Запрошуємо студентів Ужгородського торговельно-економічного інституту взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. 
 
Наразі відкрито 4 номінації:
 
Участь повністю безкоштовна.

Урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам

23 січня 2020 року в Ужгородському торговельно-економічному інституті КНТЕУ відбулася урочиста подія – випуск магістрів. Дипломи освітнього ступеня магістра отримали 155 випускників, з них: 62 денної та 93 заочної форм навчання спеціальностей:

 

  • Облік і оподаткування;
  • Фінанси, банківська справа та страхування;
  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
  • Менеджмент;
  • Харчові технології.

 

З вітальною промовою до випускників звернувся директор УТЕІ КНТЕУ професор Петро Петрович Гаврилко, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання: «Сьогодні Ви робите крок у доросле життя, де зможете реалізувати свої навички і вміння. Хай доля щедро дарує плідну працю, творче натхнення, невичерпну енергію для здійснення задуманого й омріяного. Хай впевненість у собі стане запорукою Вашого успіху».

 

Урочисту подію продовжила декан факультету обліку, фінансів та торговельного підприємництва професор Підлипна Радміла Петрівна: «Наші випускники є показником плідної праці всіх науково-педагогічних працівників, вони є втіленням мрій про компетентного випускника Інституту», а також додала, що наша альма-матер завжди чекає своїх випускників у стінах навчального закладу.

 

Випускників з їхньою урочистою подією у житті також привітав декан факультету менеджменту ресторанно-готельного та туристичного бізнесу доцент Василь Степанович Морохович та побажав стати успішними людьми, цікавого, насиченого життя, мудрих і далекоглядних рішень, високих професійних досягнень.

 

Святкову атмосферу заходу підтримали завідувачі випускових кафедр.

 

Випускниця спеціальності «Облік і оподаткування» Петраш І.В. від імені всіх випускників щиро подякувала керівництву та викладачам інституту за сумлінну працю та життєві настанови.

 

 

Хай щастить!

 

І пам’ятайте, двері рідного УТЕІ КНТЕУ для Вас завжди відкриті!

 

  1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

Ярмарок професій

Вибір професії – відповідальний крок у житті молодої людини. Одним із етапів професійного орієнтиру є ярмарок професій. Його мета – зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, активізувати молодь на опанування професій, що мають попит на ринку праці, сформувати позитивне ставлення до них, надати інформацію про навчальні заклади.

9 жовтня 2019 року відбувся ярмарок професій для учнівської молоді м. Ужгорода та презентація навчальних закладів. Зокрема з такою презентацією виступив Ужгородський торговельно-економічний інститут КНТЕУ. Учні 9-11 класів змогли поспілкуватися з професорсько-викладацьким складом та представниками ради студентського самоврядування закладу вищої освіти, ознайомитися з умовами вступу, переліком професій та пільгами, якими може скористатися абітурієнт. Також під час заходу школярі взяли участь у майстер-класі професійного спрямування, зокрема оздобили пряники, печиво та скуштували власні вироби. Гостей ознайомили з матеріально-технічною базою інституту.

Захід пройшов на високому рівні. Майбутні абітурієнти отримали необхідну інформацію для роздумів. Сподіваємося, що це допоможе їм у виборі професії, яка приноситиме задоволення і достаток.

 

zastavka

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20