Alternative flash content

Requirements

 

gov hotl ua

 

Списки рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення та рейтингові списки

Списки рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення (Бакалаври на основі ПЗСО)

Рейтингові списки (Бакалаври на основі ПЗСО)

Рейтингові списки (Бакалаври на основі МС)

Рейтингові списки (Магістри)

Вітаємо іменинників серпня

travenГаврилко Петро Петрович - 2 серпня

Годя Каріна Вячеславівна - 22 серпня

Лалакулич Марія Юріївна - 26 серпня

Лізанець Мар’яна Валеріївна - 29 серпня

Морохович Василь Степанович - 25 серпня

Черничко Станіслав Федорович - 19 серпня

Вітаємо іменинників липня

traven

Бандурин Юрій Анатолійович - 4 липня

До уваги абітурієнтів

u1iXYJhWUrk

Консультаційний центр відбіркової комісії для надання допомоги вступникам здійснює допомогу в реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаженні додатку до документу про повну  загальну середню освіту та поданні заяв в електронній формі з 29 червня до 18.00 25 липня 2017 року

Вітаємо іменинників червня

traven

Алмаші Ірина Михайлівна 15 червня

Брітченко Ігор Геннадійович 30 червня

Данило Світлана Іванівна 10 червня

Жулканич Олександр Михайлович 12 червня

Лазур Сергій Петрович 28 червня

Мудра Надія Ярославівна 07 червня

Сабов Марина Василівна 01 червня

Шоля Іванна Станіславівна 22 червня

Югас Еріка Федорівна 22 червня

Смочко Валерія Юріївна 16 червня

Черленяк Іван Іванович 14 червня

СУЧАСНА АВТЕНТИЧНА ЇЖА В МІСТІ НАД УЖЕМ

1 Вперше, ужгородські студенти разом із партнерами зі Словаччини презентували страви автентичної кухні у сучасній інтерпретації. Три команди з Ужгорода і ще одна зі Словаччини представили свої кулінарні витвори гостям.  

Організатори

- Akademia odborneho vzdelavania MERKUR n.o. (Директор Ян БРЕЦКО)

- Ужгородський торговельно-економічний інститут КНТЕУ (Директор Петро ГАВРИЛКО)

- Ужгородський торговельно-економічний коледж КНТЕУ (Директор Лариса ПАВЛЮК)

Мета

- популяризація творчих досягнень у галузі ресторанного господарства, втілення креативних ідей для розширення  ассортименту кулінарних страв;

- сприяння підвищенню професійної майстерності кухарів,  обмін професійним досвідом, вдосконалення традиційних та розробка нових напрямів в технології кулінарних страв ;

- становлення професійних творчих відносин між навчальними закладами Словаччини та України в галузі ресторанних технологій.

Робота кухарів була організована в лабораторії «Технологія продукції ресторанного господарства» Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

Фото 2 Сабадош ( Команда студентів УТЕІ КНТЕУ працює під керівництвом к.тех.наук, доцента САБАДОШ Анни Олександрівни)

Фото 3 УКТ

(Команда студентів УТЕК КНТЕУ працює під керівництвом викладача ПЕРЕБЗЯК Марії Михайлівни)

Презентація страв організована у залі інституту під керівництвом ТАЛАПИ Стефана Юрійовича із залученням студентів. Зауважимо, що організувати подачу страв та провести їх дегустацію у неспеціалізованому приміщенні (кейтерінг) – ще одна з проблем, яку навчають вирішувати в Ужгородському торговельно-економічному інституті КНТЕУ.

Фото 4 Талапа (Команда студентів під керівництвом викладача інституту ТАЛАПИ Стефана Юрійовича готова до прийому гостей)  

Участь команди кухарів зі Словаччини та презентацію сучасного теплового устаткування для закладів ресторанного господарства запропонував та забезпечив директор Академії професійної підготовки у сфері ресторанної індустрії MERKUR n.o. – Я н БРЕЦКО.

Фото 5 Організатори

(Зліва на право : Валентин ШТЕФАНЬО, дружина та донька Яна БРЕЦКО, заступник директора УТЕІ КНТЕУ Михайло КЛЯП перед початком презентації)

За роботою кухарів, подачею страв та десертів спостерігали запрошені студенти Мукачівського державного університету (декан факультету туризму та готельно-ресторанного бізнесу Мукачівського державного університету, кандидат географічних наук, доцент Тетяна ЛУЖАНСЬКА та завідувач кафедрою готельно-ресторанної справи Мукачівського державного університету д.е.н., професор Ольга МІЛАШОВСЬКА ) а також студенти Свалявського технічного коледжу НУХТ (завідувач відділенням - Надія ШУКМАР).

З роботою лабораторії технології продукції ресторанного господарства ознайомилися: декан факультету туризму та міжнародних комунікацій Ужгородського національного університету кандидат географічних наук, доцент Наталія ГАБЧАК, директор Ужгородського вищого професійного училища торгівлі і технологій харчування Віктор КОЩАК, директор Ужгородського вищого торговельно-економічного училища КНТЕУ Лідія ГОНДОРЧИН, директор санаторно-оздоровчого комплексу “Termal Star” Ярослав АНТАЛОВСЬКИЙ, технолог СКК «Деренівська купіль» - Наталія БІЛЕЦЬКА та інші запрошені керівники ресторанів та готельно-ресторанних комплексів.

Для присутніх викладачів, студентів та запрошених учасників заходу керівник фірми з дестрибюції техніки для гастрономії “GastmaMarcel ZLACKY (м.Кошице, Словаччина) представив презентацію сучасного устаткування для кулінарів.

Фото 6 Марцел ЗЛАЦКИЙ

(Керівник фірми “GastmaMarcel ZLACKY (м.Кошице, Словаччина) разом з перекладачем проводить презентацію сучасної техніки для кулінарів)

На завершення гості та запрошені учасники мали змогу скуштувати понад різних 12 страв та ресторанних десертів, які були виготовлені за оригінальними аутентичними рецептами з використанням новітнього устаткування.

Страви 2 Страви 4
Страви 5 Страви 6

У присутності консула Словацької Республіки в м.Ужгороді пані Яни ДВОРЕЦЬКОЇ, представників обласної державної адміністрації, вищих навчальних закладів, керівників туристичного та готельно-ресторанного бізнесу Закарпатської області окреслені перспективи подальшої співпраці щодо підготовки фахівців у сфері послуг для готельно-ресторанного бізнесу, надання широких можливостей проходження практики студентів у туристично-готельних комплексах як України, так і Словаччини.

 Дивитись весь альбом...

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ ЕКОНОМІЧНІ, СОЦІАЛЬНІ ТА ЕКОЛОГІЧНІ ДЕТЕРМІНАНТИ АКТИВІЗАЦІЇ РОЗВИТКУ КРАЇНИ ТА ЇЇ РЕГІОНІВ»

thumbnail 1 28-29 квітня 2017 року на базі туристичного комплексу «Богольвар» в с. Анталовці Ужгородського р-ну Закарпатської області відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему «Сучасні економічні, соціальні та екологічні детермінанти активізації розвитку країни та її регіонів». Ініціатором та організатором конференції виступив Ужгородський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету. Партнерами у проведенні конференції були: ДВНЗ «Ужгородський національний університет», Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» НААН України, Державна установа «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України», Національний університет біоресурсів і природокористування України, Карпатський університет ім. Августина Волошина, Державна установа «Інститут регіональних досліджень ім. М.І.Долішнього НАН України».

Це вже третя конференція такого масштабу яку проводить Ужгородський торговельно-економічний інститут КНТЕУ на Закарпатті. За ініціативи директора Ужгородського торговельно-економічного інституту, професора П. Гаврилка та д.е.н., професора, член-кореспондента НААН України М. Лендєла, вже традиційно, щовесни в період цвітіння сакури на Закарпаття приїздять відомі вчені та їх молоді аспіранти. Серед них директор Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» НААН України, академік НААНУ Ю. Лупенко, директор державної установи „Інститут економіки природокористування та сталого розвитку” НАН України, академік НААНУ України М. Хвесик, проректор Національного університету біоресурсів і природокористування, академік НААНУ С. Кваша, директор інституту регіональних досліджень ім. М.І.Долішнього НАН України професор В. Кравців.

Участь у роботі конференції прийняли представники зарубіжних наукових закладів: Пряшівський університет (Словаччина), Вища школа м. Ніредьгаза (Угорщина), Політехніка Свєнтокшиська (Польща), Західний університет ім. Васіле Голдіша (м. Арад, Румунія). В роботі конференції прийняв участь радник економічної групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні при Кабінеті Міністрів України Олександр Шкурла (Словаччина).

У підготовці, організації і проведенні конференції активну участь взяли к.ф.-м.н, доцент Михайло Кляп, к.е.н., ст. викл. Сергій Газуда, к.е.н., доцент А. Домище-Медяник, к.е.н. Катерина Індус, д.е.н., проф. Леся Газуда, к.ф.-м.н, доцент Бандурин Ю.А, ст. викл. Стефан Талапа, А.С.Соколова.

На конференції було розглянуто актуальні питання соціально-економічного й екологічного розвитку територіальних економічних систем

України та її регіонів, виокремлено демографічні проблеми та особливості відтворення людського капіталу. Значну увагу приділено проблемам розвитку підприємництва, зокрема в межах сільських територій з метою актуалізації їх системного відродження. Наголошувалося на вагомості формування інноваційно-інвестиційної стратегії розвитку економіки територіальних систем на основі невиснажливого природокористування (особливо у сфері рекреації та туризму), охорони довкілля. Окреслено роль і місце транскордонної співпраці та зовнішньоекономічної діяльності для розвитку прикордонних територій, а також фінансово-облікового забезпечення регіонального зростання.

На конференцію надіслали матеріали майже 100 вітчизняних та зарубіжних науковців. В роботі конференції приймали участь 5 академіків та 4 член-кореспонденти національної та галузевих академій України. В обоготворенні проблем розвитку економіки і територіальних систем приймають участь 34 доктори наук, 72 кандидати наук, аспіранти і здобувачі наукових ступенів. З науковими доповідями виступили представники зарубіжних навчальних закладів Польщі, Словаччини, Румунії, Угорщини, Болгарії.

За результатами роботи конференції прийнято резолюцію та обґрунтовано рекомендації щодо пріоритетів і стратегії територіального розвитку на перспективу. Тези доповідей, надіслані на конференцію вийшли друком в двох частинах і були роздані учасникам конференції та передані представникам урядових структур і органів місцевого самоврядування. Планується підготувати до друку розширені статті окремим томом у фаховому науковому виданні.

 

thumbnail IMG 1771 thumbnail IMG 1840 thumbnail IMG 1886