Ярмарок професій

Вибір професії – відповідальний крок у житті молодої людини. Одним із етапів професійного орієнтиру є ярмарок професій. Його мета – зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, активізувати молодь на опанування професій, що мають попит на ринку праці, сформувати позитивне ставлення до них, надати інформацію про навчальні заклади.

9 жовтня 2019 року відбувся ярмарок професій для учнівської молоді м. Ужгорода та презентація навчальних закладів. Зокрема з такою презентацією виступив Ужгородський торговельно-економічний інститут КНТЕУ. Учні 9-11 класів змогли поспілкуватися з професорсько-викладацьким складом та представниками ради студентського самоврядування закладу вищої освіти, ознайомитися з умовами вступу, переліком професій та пільгами, якими може скористатися абітурієнт. Також під час заходу школярі взяли участь у майстер-класі професійного спрямування, зокрема оздобили пряники, печиво та скуштували власні вироби. Гостей ознайомили з матеріально-технічною базою інституту.

Захід пройшов на високому рівні. Майбутні абітурієнти отримали необхідну інформацію для роздумів. Сподіваємося, що це допоможе їм у виборі професії, яка приноситиме задоволення і достаток.

 

zastavka

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

Майстер-клас креативності та професіоналізму

1

18.09.2019 р. з ініціативи доцента кафедри технології і організації ресторанного господарства Ужгородського торговельно-економічного інституту Сабадош Г.О. в рамках заняття технологічного гуртка «Техноімпульс», був організований для студентів  спеціальності 181 «Харчові технології» майстер-клас на тему: «Страви з птиці, шляхи підвищення біологічної цінності».

2

 

3

 

4

 

Студент 4 курсу спеціальності «Харчові технології» Опріш Євгеній представив 2 страви з качки та куриці: «Парфе з качки в шпинатній глазурі гратеном із гарбуза та імбирним штрейзелем»; «Крокети з крильцев курки в вишневій глазурі», при приготуванні яких проявив креативність й неординарний підхід до оформлення своїх страв, використовуючи широкий перелік овочів, фруктів та ягід.

 

5

 

6

 

Таке наглядне приготування та дегустація носять не лише естетично-пізнавальний, але й прикладний характер, оскільки студенти можуть на практиці застосувати навички, отримані під час теоретичного навчання.

День знань в УТЕІ КНТЕУ

2 вересня в нашому УТЕІ КНТЕУ відбулися урочистості до Дня знань. До закладу вступила велика кількість студентів, які одразу були активними. Студентка 1 курсу Гайданка Анна зачитала обіцянку першокурсників, а студенту 1 курсу Данканич Василю символічно вручили студентський квиток. Студенти привітали викладачів та всіх нових студентів з святом. Одним з найзворушливіших моментів став перегляд презентації про життя нашого інституту. Ми щиро дякуємо всім студентам, які вступили до закладу та віримо, що ви будете гідно нести звання студентів до закінчення навчання, а знання, які отримаєте - пронесете на протязі всього свого життя.

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

ІІ Міжнародна економічна конференція «Вплив обліку і фінансів на економічний розвиток»

Заставка1

У Закарпатському угорському інституті ім. Ференца Ракоці ІІ м. Берегове 17-18 травня 2019 року відбулася ІІ Міжнародна економічна конференція «Вплив обліку і фінансів на економічний розвиток».

Для обговорення та узагальнення наукових поглядів та практичних рекомендацій щодо впливу обліку і фінансів на економічний розвиток країни та Закарпатської області зокрема, прийняли участь ведучі фахівці та спеціалісти. Викладачі Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ на чолі з директором Гаврилко П.П. прийняли активну участь у обговоренні відповідної проблеми.

 

1

 

2

З Днем вишиванки

Вишиванка — наша національна святиня. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію. Вітаємо усіх з Днем вишиванки та бажаємо натхнення до праці та боротьби за світле майбутнє нашої держави.

1

 

2

День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України

Заставка 1

9 травня 2019 року викладачі та студенти УТЕІ КНТЕУ вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні, подвиг українського народу у боротьбі за свободу і незалежність.

Проведено інформаційні та виховні тематичні заходи до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України, а також консолідації суспільства та утвердження ідеалів миру. Вічна слава Героям!

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

ХІІ міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція на тему «Сучасні аспекти збереження здоров’я людини»

Заставка 1

В еру нестабільної політичної ситуації, масштабних технологічних звершень та економічних катастроф ХХІ-го сторіччя спостерігається прогресивне зростання захворюваності населення, що веде до зниження працездатності, передчасної інвалідності і смертності. Одним з найважливіших чинників навколишнього середовища, які найбільш інтенсивно впливають на організм людини, стан її здоров’я, є харчування. Раціональне та безпечне харчування забезпечує нормальний розвиток організму, сприяє підтриманню високої працездатності, стресостійкості, збільшенню тривалості, якості і, що особливо важливо, активного періоду життя.

Проблемам збереження здоров’я, в тому числі шляхом використання здорового харчування, була присвячена ХІІ міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція на тему «Сучасні аспекти збереження здоров’я людини» проведена 12-13 квітня 2019 року Ужгородським торговельно-економічним інститутом Київського національного торговельно-економічного університету спільно з кафедрою факультетської терапії та науково-дослідним інститутом фітотерапії ДВНЗ «Ужгородський національний університет», департаментом охорони здоров’я та департаментом освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації, Інститутом збереження біорізноманіття в Нітрі Словацького аграрного університету в Нітрі, Міжнародним інститутом людини і глобалістики «Ноосфера» та санаторієм «Квітка полонини». Широкий контингент учасників конференції та присутність спеціалістів різних галузей сприяло ґрунтовній дискусії, всебічному обміну досвідом та глибокому аналізу проблем збереження здоров’я людини.

 

1

 

2

 

3

 

4

Загальноінститутський день довкілля

Заставка 1

В УТЕІ 9 квітня 2019 року пройшов загальноінститутський день довкілля. До заходів благоустрою території та озеленення на чолі з директором УТЕІ КНТЕУ проф. П.П. Гаврилко, деканами, завідувачами кафедр та викладачами до акції долучилися студенти з усіх факультетів.

Дякуємо всім, хто долучився до акції. Кожен з Вас доклав зусиль, щоб територія нашої Alma mater завжди залишалася чистою та зеленою.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9