УВАГА!

 

Структурні підрозділи УТЕІ КНТЕУ працюють у дистанційному режимі.

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 24 КВІТНЯ 2020 РОКУ

Навчальні заняття проводяться у дистанційному режимі.

 

Бережіть себе і будьте здорові!

 

 

Вступ 2020

Розпочато реєстрацію на ЗНО у 2020 році.

Реєстрація триває з 03 лютого до 24 березня.

 

vstup mag

До уваги викладачів Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ

Шановні викладачі Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ!

ЗАПРОШУЄМО ВАС

прийняти участь в

Міжнародній  науково-практичній Internet-конференції

«ІННОВАЦІЙНІ СТРАТЕГІЇ ТА МОДЕЛІ ЕКОНОМІЧНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ВИКЛИКІВ»

15 травня 2020 р.

 

Харків – Ужгород – Софія - Пшеворськ

 

Завантажити інформацію

Про організацію освітнього процесу. Дистанційний режим роботи підрозділів

Деканати факультетів та інші структурні підрозділи працюють в дистанційному режимі.

 

До уваги викладачів та студентів Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ

Шановні викладачі та студенти Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ!

ЗАПРОШУЄМО ВАС

прийняти участь в роботі

ІІІ Студентської науково-практичної конференції

«СУЧАСНИЙ СТАН ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ

ЕКОНОМІКИ КРАЇНИ»

Конференція відбудеться 11 травня 2020 р. о 12-00

в Ужгородському торговельно-економічному інституті КНТЕУ.

 

Завантажити інформаційний лист

Соціальна програма Scholarship

Запрошуємо студентів Ужгородського торговельно-економічного інституту взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. 
 
Наразі відкрито 4 номінації:
 
Участь повністю безкоштовна.

Урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам

23 січня 2020 року в Ужгородському торговельно-економічному інституті КНТЕУ відбулася урочиста подія – випуск магістрів. Дипломи освітнього ступеня магістра отримали 155 випускників, з них: 62 денної та 93 заочної форм навчання спеціальностей:

 

  • Облік і оподаткування;
  • Фінанси, банківська справа та страхування;
  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
  • Менеджмент;
  • Харчові технології.

 

З вітальною промовою до випускників звернувся директор УТЕІ КНТЕУ професор Петро Петрович Гаврилко, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання: «Сьогодні Ви робите крок у доросле життя, де зможете реалізувати свої навички і вміння. Хай доля щедро дарує плідну працю, творче натхнення, невичерпну енергію для здійснення задуманого й омріяного. Хай впевненість у собі стане запорукою Вашого успіху».

 

Урочисту подію продовжила декан факультету обліку, фінансів та торговельного підприємництва професор Підлипна Радміла Петрівна: «Наші випускники є показником плідної праці всіх науково-педагогічних працівників, вони є втіленням мрій про компетентного випускника Інституту», а також додала, що наша альма-матер завжди чекає своїх випускників у стінах навчального закладу.

 

Випускників з їхньою урочистою подією у житті також привітав декан факультету менеджменту ресторанно-готельного та туристичного бізнесу доцент Василь Степанович Морохович та побажав стати успішними людьми, цікавого, насиченого життя, мудрих і далекоглядних рішень, високих професійних досягнень.

 

Святкову атмосферу заходу підтримали завідувачі випускових кафедр.

 

Випускниця спеціальності «Облік і оподаткування» Петраш І.В. від імені всіх випускників щиро подякувала керівництву та викладачам інституту за сумлінну працю та життєві настанови.

 

 

Хай щастить!

 

І пам’ятайте, двері рідного УТЕІ КНТЕУ для Вас завжди відкриті!

 

  1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

Ярмарок професій

Вибір професії – відповідальний крок у житті молодої людини. Одним із етапів професійного орієнтиру є ярмарок професій. Його мета – зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, активізувати молодь на опанування професій, що мають попит на ринку праці, сформувати позитивне ставлення до них, надати інформацію про навчальні заклади.

9 жовтня 2019 року відбувся ярмарок професій для учнівської молоді м. Ужгорода та презентація навчальних закладів. Зокрема з такою презентацією виступив Ужгородський торговельно-економічний інститут КНТЕУ. Учні 9-11 класів змогли поспілкуватися з професорсько-викладацьким складом та представниками ради студентського самоврядування закладу вищої освіти, ознайомитися з умовами вступу, переліком професій та пільгами, якими може скористатися абітурієнт. Також під час заходу школярі взяли участь у майстер-класі професійного спрямування, зокрема оздобили пряники, печиво та скуштували власні вироби. Гостей ознайомили з матеріально-технічною базою інституту.

Захід пройшов на високому рівні. Майбутні абітурієнти отримали необхідну інформацію для роздумів. Сподіваємося, що це допоможе їм у виборі професії, яка приноситиме задоволення і достаток.

 

zastavka

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

Майстер-клас креативності та професіоналізму

1

18.09.2019 р. з ініціативи доцента кафедри технології і організації ресторанного господарства Ужгородського торговельно-економічного інституту Сабадош Г.О. в рамках заняття технологічного гуртка «Техноімпульс», був організований для студентів  спеціальності 181 «Харчові технології» майстер-клас на тему: «Страви з птиці, шляхи підвищення біологічної цінності».

2

 

3

 

4

 

Студент 4 курсу спеціальності «Харчові технології» Опріш Євгеній представив 2 страви з качки та куриці: «Парфе з качки в шпинатній глазурі гратеном із гарбуза та імбирним штрейзелем»; «Крокети з крильцев курки в вишневій глазурі», при приготуванні яких проявив креативність й неординарний підхід до оформлення своїх страв, використовуючи широкий перелік овочів, фруктів та ягід.

 

5

 

6

 

Таке наглядне приготування та дегустація носять не лише естетично-пізнавальний, але й прикладний характер, оскільки студенти можуть на практиці застосувати навички, отримані під час теоретичного навчання.

День знань в УТЕІ КНТЕУ

2 вересня в нашому УТЕІ КНТЕУ відбулися урочистості до Дня знань. До закладу вступила велика кількість студентів, які одразу були активними. Студентка 1 курсу Гайданка Анна зачитала обіцянку першокурсників, а студенту 1 курсу Данканич Василю символічно вручили студентський квиток. Студенти привітали викладачів та всіх нових студентів з святом. Одним з найзворушливіших моментів став перегляд презентації про життя нашого інституту. Ми щиро дякуємо всім студентам, які вступили до закладу та віримо, що ви будете гідно нести звання студентів до закінчення навчання, а знання, які отримаєте - пронесете на протязі всього свого життя.

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9