Воїнам-захисникам України присвячується

cover

В Ужгородському торговельно-економічному інституті 18 березня 2019 року за участю театру «Шарж» м. Ужгород в честь воїнам-захисникам України була присвячена програма «За Україну, за волю і за життя». У програмі прозвучали авторські пісні та вірші Роберта Голованенка та Сергія Соболя.

1

2

3

4

5

6

Студенти УТЕІ КНТЕУ – серед кращих кулінарів Міжнародного фестивалю ресторанних технологій «BESTCOOKFEST-PODILLIA» 2019

 

   З 28 лютого по 2 березня 2019 року у Кам’янці Подільському відбувся Міжнародний фестиваль ресторанних технологій «BESTCOOKFEST-PODILLIA» 2019, організований Українським Кулінарним Союзом та Слобожанською кулінарною гільдією на базі готельно-туристичного комплексу «Ксенія», який розташований у мальовничому куточку Поділля на березі Дністра.

 

1

 

Фото 1 Краєвид готельно-туристичного комплексу «Ксенія»

на березі р.Дністер.

   Метою проведення цього фестивалю є популяризація творчих досягнень у галузі ресторанного бізнесу, втілення креативних ідей для розширення асортименту кулінарних страв та демонстрація професійних навичок кухарів, офіціантів барменів. Змагання регламентуються правилами участі, які розроблені на основі міжнародних стандартів проведення кулінарних змагань, фестивалів та конкурсів. Оцінювання практичних змагань проводиться колегією суддів, яка складалася з іменитих акредитованих суддів WACS (Всесвітня асоціація спільнот шеф-кухарів). Це дає змогу отримати незалежну оцінку рівня якості підготовки фахівців у сфері ресторанного бізнесу.

   Цьогорічний фестиваль включав майстер-класи від визнаних майстрів-рестораторів, конкурси у різноманітних номінаціях, в яких взяли участь представники навчальних закладів КНТЕУ з Києва, Харкова, Вінниці, Чернівців, Ужгорода, готелів та ресторанів з різних міст України, команди Туреччини, Монголії, Молдови, Македонії, Білорусії, Хорватії.

2 min 1

  Фото 2. Координатор команди УТЕІ КНТЕУ кандидат технічних наук Сабадош Анна Олександрівна біля стенду суддів Міжнародного фестивалю ресторанних технологій «BESTCOOKFEST-PODILLIA» 2019.

 

   Команда Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ складалася зі студентів спеціальності «Харчові технології»:

  • Чайковський Валерій (студент 2-го курсу);
  • Габак Олександр (студент 3-го курсу);
  • Опріш Евген (студент 3-го курсу);
  • Сітор Віктор (студент 1-го курсу магістратури).

   Координатор команди УТЕІ КНТЕУ кандидат технічних наук Сабадош Анна Олександрівна.

   В рамках відкриття фестивалю та представлення регіону студенти-конкурсанти готували страву регіональної кухні «Страва в казані». Наша команда представила на дегустацію гостям та журі фестивалю популярну страву «Бограч по- закарпатськи», за яку отримала срібну медаль. Крім того наша команда у складі Габак Олександра, Опріш Евгена та Сітор Віктора виборола бронзову медаль в змагані практичного класу (категорія РРТ-1) в номінації «Краща команда кухарів»

3 min

  Фото 3 Судді оцінюють нашу страву в казані «Бограч по-закарпатськи»

 

   За результатами змагань студенти УТЕІ КНТЕУ вибороли 9 медалей : 2 золоті, 2 срібні та 5 бронзових медалей.

101

102

103

 

4

 

   За результатами участі в Міжнародному фестивалі ресторанних технологій «BESTCOOKFEST-PODILLIA» 2019 студенти Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ здобули визнання кращих, що було засвідчено підписами таких авторитетів як:

  • Ізток Легат (Iztok Legat) – Президент Федерації кулінарів Словенії (2001-2008), член Виконавчого комітету шеф-кухарів Словенії,
  • Драгіца Лукін (Dragica Lukin) –суддя міжнародного класу (WACS), володарка медалей кулінарних Олімпійських ігор, професор факультету готельно-ресторанного бізнесу у м. Опатія (Хорватія), член міжнародної федерації BPW International.

Щиро вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ!  

5 min

Вітання з Міжнародним жіночим днем – 8 Березня !

заставка

gavrilko   Зі святом весни та жіночності прекрасну половину інституту привітав директор Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ Петро Петрович Гаврилко, побажавши щастя, здоров’я, любові та добробуту:

   "Любі жінки! Ви – берегині нашого інституту, своїх родин, всього кращого, що є у світі. Давайте робити щасливими всіх, хто поряд з нами. Бажаю, щоб ваші серця були наповнені добром, радістю та світлом!" І підкреслив, що: "Жінка – це скарб. І його не знайшов тільки той, хто його не шукав".

Іменинники березня

88943686

Іменинники березня

Воробець Юрій Андрійович - 10 березня

Гуштан Тетяна Вікторівна - 05 березня

Шпирко Григорій Миколайович - 19 березня

Семінар щодо гендерної рівності, протидії дискримінації, трудоівої міграції та протидії торгівлі людиною

Шановні студенти та викладачі УТЕІ КНТЕУ 28.02.2019р відбудеться семінар за участю директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Петрішці М.М. на тему "Гендерної рівності протидії дискримінації за ознакою статі, розширення участі жінок у розбудові та встановленні миру, формування культури миру, а також висвітити принципи безпечної трудової міграції та протидії торгівлі людьми".

Image 16

1 2 3 4 5 6.1 6

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ МАГІСТРА

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ МАГІСТРА

 

   Відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями: Фінанси, банківська справа та страхування; Облік і оподаткування; Підприємництво торгівля та біржова діяльність; Менеджмент здійснюється за результатами Єдиного вступного іспиту з іноземної мови та фахових вступних випробувань.

 

   Єдиний вступний іспит (ЄВІ) – форма вступного випробування з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

 

   Реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови проводиться у приймальній комісії УТЕІ КНТЕУ: з 13 травня до 18:00 3 червня.

 

   З тестовими зошитами єдиного вступного іспиту 2018 року, правильними відповідями і таблицею переведення тестових балів у рейтингову оцінку за шкалою 100-200 можна ознайомитися за посиланням testportal.gov.ua/

 

Тел. для довідок:66-12-91; 099-343-74-22

Оголошення !

26 грудня 2018 р. о 1300 (аудиторія 108)

відбудеться засідання вченої ради УТЕІ КНТЕУ

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

 

1. Про затвердження Положення про порядок конкурсного відбору науково-педагогічних працівників Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ

Доповідає Гаврилко П. П.

2. Затвердження плану-графіку стажування науково-педагогічних працівників на 2019/20 навчальний рік.

Доповідає Тороній Л.І.

3. Різне

 

Секретар вченої ради І.С. Шоля