Alternative flash content

Requirements

 

gov hotl ua

 

До уваги абітурієнтів

u1iXYJhWUrk

Консультаційний центр відбіркової комісії для надання допомоги вступникам здійснює допомогу в реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаженні додатку до документу про повну  загальну середню освіту та поданні заяв в електронній формі з 29 червня до 18.00 25 липня 2017 року

Вітаємо іменинників червня

traven

Алмаші Ірина Михайлівна 15 червня

Брітченко Ігор Геннадійович 30 червня

Данило Світлана Іванівна 10 червня

Жулканич Олександр Михайлович 12 червня

Лазур Сергій Петрович 28 червня

Мудра Надія Ярославівна 07 червня

Сабов Марина Василівна 01 червня

Шоля Іванна Станіславівна 22 червня

Югас Еріка Федорівна 22 червня

Смочко Валерія Юріївна 16 червня

Черленяк Іван Іванович 14 червня

СУЧАСНА АВТЕНТИЧНА ЇЖА В МІСТІ НАД УЖЕМ

1 Вперше, ужгородські студенти разом із партнерами зі Словаччини презентували страви автентичної кухні у сучасній інтерпретації. Три команди з Ужгорода і ще одна зі Словаччини представили свої кулінарні витвори гостям.  

Організатори

- Akademia odborneho vzdelavania MERKUR n.o. (Директор Ян БРЕЦКО)

- Ужгородський торговельно-економічний інститут КНТЕУ (Директор Петро ГАВРИЛКО)

- Ужгородський торговельно-економічний коледж КНТЕУ (Директор Лариса ПАВЛЮК)

Мета

- популяризація творчих досягнень у галузі ресторанного господарства, втілення креативних ідей для розширення  ассортименту кулінарних страв;

- сприяння підвищенню професійної майстерності кухарів,  обмін професійним досвідом, вдосконалення традиційних та розробка нових напрямів в технології кулінарних страв ;

- становлення професійних творчих відносин між навчальними закладами Словаччини та України в галузі ресторанних технологій.

Робота кухарів була організована в лабораторії «Технологія продукції ресторанного господарства» Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

Фото 2 Сабадош ( Команда студентів УТЕІ КНТЕУ працює під керівництвом к.тех.наук, доцента САБАДОШ Анни Олександрівни)

Фото 3 УКТ

(Команда студентів УТЕК КНТЕУ працює під керівництвом викладача ПЕРЕБЗЯК Марії Михайлівни)

Презентація страв організована у залі інституту під керівництвом ТАЛАПИ Стефана Юрійовича із залученням студентів. Зауважимо, що організувати подачу страв та провести їх дегустацію у неспеціалізованому приміщенні (кейтерінг) – ще одна з проблем, яку навчають вирішувати в Ужгородському торговельно-економічному інституті КНТЕУ.

Фото 4 Талапа (Команда студентів під керівництвом викладача інституту ТАЛАПИ Стефана Юрійовича готова до прийому гостей)  

Участь команди кухарів зі Словаччини та презентацію сучасного теплового устаткування для закладів ресторанного господарства запропонував та забезпечив директор Академії професійної підготовки у сфері ресторанної індустрії MERKUR n.o. – Я н БРЕЦКО.

Фото 5 Організатори

(Зліва на право : Валентин ШТЕФАНЬО, дружина та донька Яна БРЕЦКО, заступник директора УТЕІ КНТЕУ Михайло КЛЯП перед початком презентації)

За роботою кухарів, подачею страв та десертів спостерігали запрошені студенти Мукачівського державного університету (декан факультету туризму та готельно-ресторанного бізнесу Мукачівського державного університету, кандидат географічних наук, доцент Тетяна ЛУЖАНСЬКА та завідувач кафедрою готельно-ресторанної справи Мукачівського державного університету д.е.н., професор Ольга МІЛАШОВСЬКА ) а також студенти Свалявського технічного коледжу НУХТ (завідувач відділенням - Надія ШУКМАР).

З роботою лабораторії технології продукції ресторанного господарства ознайомилися: декан факультету туризму та міжнародних комунікацій Ужгородського національного університету кандидат географічних наук, доцент Наталія ГАБЧАК, директор Ужгородського вищого професійного училища торгівлі і технологій харчування Віктор КОЩАК, директор Ужгородського вищого торговельно-економічного училища КНТЕУ Лідія ГОНДОРЧИН, директор санаторно-оздоровчого комплексу “Termal Star” Ярослав АНТАЛОВСЬКИЙ, технолог СКК «Деренівська купіль» - Наталія БІЛЕЦЬКА та інші запрошені керівники ресторанів та готельно-ресторанних комплексів.

Для присутніх викладачів, студентів та запрошених учасників заходу керівник фірми з дестрибюції техніки для гастрономії “GastmaMarcel ZLACKY (м.Кошице, Словаччина) представив презентацію сучасного устаткування для кулінарів.

Фото 6 Марцел ЗЛАЦКИЙ

(Керівник фірми “GastmaMarcel ZLACKY (м.Кошице, Словаччина) разом з перекладачем проводить презентацію сучасної техніки для кулінарів)

На завершення гості та запрошені учасники мали змогу скуштувати понад різних 12 страв та ресторанних десертів, які були виготовлені за оригінальними аутентичними рецептами з використанням новітнього устаткування.

Страви 2 Страви 4
Страви 5 Страви 6

У присутності консула Словацької Республіки в м.Ужгороді пані Яни ДВОРЕЦЬКОЇ, представників обласної державної адміністрації, вищих навчальних закладів, керівників туристичного та готельно-ресторанного бізнесу Закарпатської області окреслені перспективи подальшої співпраці щодо підготовки фахівців у сфері послуг для готельно-ресторанного бізнесу, надання широких можливостей проходження практики студентів у туристично-готельних комплексах як України, так і Словаччини.

 Дивитись весь альбом...

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ ЕКОНОМІЧНІ, СОЦІАЛЬНІ ТА ЕКОЛОГІЧНІ ДЕТЕРМІНАНТИ АКТИВІЗАЦІЇ РОЗВИТКУ КРАЇНИ ТА ЇЇ РЕГІОНІВ»

thumbnail 1 28-29 квітня 2017 року на базі туристичного комплексу «Богольвар» в с. Анталовці Ужгородського р-ну Закарпатської області відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему «Сучасні економічні, соціальні та екологічні детермінанти активізації розвитку країни та її регіонів». Ініціатором та організатором конференції виступив Ужгородський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету. Партнерами у проведенні конференції були: ДВНЗ «Ужгородський національний університет», Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» НААН України, Державна установа «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України», Національний університет біоресурсів і природокористування України, Карпатський університет ім. Августина Волошина, Державна установа «Інститут регіональних досліджень ім. М.І.Долішнього НАН України».

Це вже третя конференція такого масштабу яку проводить Ужгородський торговельно-економічний інститут КНТЕУ на Закарпатті. За ініціативи директора Ужгородського торговельно-економічного інституту, професора П. Гаврилка та д.е.н., професора, член-кореспондента НААН України М. Лендєла, вже традиційно, щовесни в період цвітіння сакури на Закарпаття приїздять відомі вчені та їх молоді аспіранти. Серед них директор Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» НААН України, академік НААНУ Ю. Лупенко, директор державної установи „Інститут економіки природокористування та сталого розвитку” НАН України, академік НААНУ України М. Хвесик, проректор Національного університету біоресурсів і природокористування, академік НААНУ С. Кваша, директор інституту регіональних досліджень ім. М.І.Долішнього НАН України професор В. Кравців.

Участь у роботі конференції прийняли представники зарубіжних наукових закладів: Пряшівський університет (Словаччина), Вища школа м. Ніредьгаза (Угорщина), Політехніка Свєнтокшиська (Польща), Західний університет ім. Васіле Голдіша (м. Арад, Румунія). В роботі конференції прийняв участь радник економічної групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні при Кабінеті Міністрів України Олександр Шкурла (Словаччина).

У підготовці, організації і проведенні конференції активну участь взяли к.ф.-м.н, доцент Михайло Кляп, к.е.н., ст. викл. Сергій Газуда, к.е.н., доцент А. Домище-Медяник, к.е.н. Катерина Індус, д.е.н., проф. Леся Газуда, к.ф.-м.н, доцент Бандурин Ю.А, ст. викл. Стефан Талапа, А.С.Соколова.

На конференції було розглянуто актуальні питання соціально-економічного й екологічного розвитку територіальних економічних систем

України та її регіонів, виокремлено демографічні проблеми та особливості відтворення людського капіталу. Значну увагу приділено проблемам розвитку підприємництва, зокрема в межах сільських територій з метою актуалізації їх системного відродження. Наголошувалося на вагомості формування інноваційно-інвестиційної стратегії розвитку економіки територіальних систем на основі невиснажливого природокористування (особливо у сфері рекреації та туризму), охорони довкілля. Окреслено роль і місце транскордонної співпраці та зовнішньоекономічної діяльності для розвитку прикордонних територій, а також фінансово-облікового забезпечення регіонального зростання.

На конференцію надіслали матеріали майже 100 вітчизняних та зарубіжних науковців. В роботі конференції приймали участь 5 академіків та 4 член-кореспонденти національної та галузевих академій України. В обоготворенні проблем розвитку економіки і територіальних систем приймають участь 34 доктори наук, 72 кандидати наук, аспіранти і здобувачі наукових ступенів. З науковими доповідями виступили представники зарубіжних навчальних закладів Польщі, Словаччини, Румунії, Угорщини, Болгарії.

За результатами роботи конференції прийнято резолюцію та обґрунтовано рекомендації щодо пріоритетів і стратегії територіального розвитку на перспективу. Тези доповідей, надіслані на конференцію вийшли друком в двох частинах і були роздані учасникам конференції та передані представникам урядових структур і органів місцевого самоврядування. Планується підготувати до друку розширені статті окремим томом у фаховому науковому виданні.

 

thumbnail IMG 1771 thumbnail IMG 1840 thumbnail IMG 1886

 

 

Вітаємо іменинників травня

Картинки по запросу з днем народження

Бабинець Мирослава Миколаївна – 4 травня

Газуда Сергій Михайлович – 30 травня

Кубіній Володимир Володимирович – 29 травня

Сусіденко Валентин Трохимович – 15 травня

Тороній Лариса Іванівна – 11 травня

Фіголь Павло Євгенович – 18 травня

Шевчук Оксана Ігорівна – 23 травня

Відбувся 1 етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Англійська мова"

27 лютого 2017 року відбувся 1 етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Англійська мова". В олімпіаді взяли участь 15 студентів I-IV курсів різних напрямків підготовки, які зайняли наступні місця:

1. Ульянович Олександр фнгл
2. Мюллер Євген
3. Тереля Вікторія
4. Полоцьких Христина

5. Кіш Елеонора
6. Худа Іван

7. Жир Деліка
8. Волощук Віталій
9. Бейреш Давід
10. Суязова Євгенія
11. Чорнокішка Віра
12. Бабич Світлана
13. Данило Слава
14. Лялька Вікторія
15. Ланчак Марія

 


Переможці 1 етапу олімпіади з навчальної дисципліни "Англійська мова", а саме: Ульянович Олександр та Мюллер Євген, взяли участь у 2 етапі, що відбувся у Національному університеті "Львівська політехніка" м. Львів 19-21 квітня 2017 року. Студенти гідно представили наш заклад, а також отримали сертифікати за участь. 

Висловлюємо вдячність викладачу англійської мови, доценту, кандидату педагогічних наук - Бабинець М.М. за вагомий внесок у наукову діяльність нашого закладу, кропітку роботу із студентами, за організацію і проведення 1 етапу Олімпіади, а також розроблення завдань і підготовку студентів до олімпіади.

 

анг2 анг1

Науковці Ужгородського торговельно-економічного інститут КНТЕУ – серед переможців Всеукраїнського конкурсу "Винахід року"

Кубок 21 квітня 207 року в м.Києві відбулось нагородження переможців щорічного Всеукраїнського конкурсу «Винахід року».

За ряд винаходів, які стосуються видів термічної обробки харчових продуктів, їх аналізу та створенню відповідних пристроїв, авторський колектив у складі  викладачів Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ (кандидат фізико-математичних наук, доцент Бандурин Юрій Анатолійович, професор Гаврилко Петро Петрович, кандидат хімічних наук Шпирко Григорій Миколайович, кандидат технічних наук Павліш Лариса Олегівна, студентка  Гаврилко Леся Петрівна) та проректор Київського національного торговельно-економічного університету кандидат технічних наук Світлана Леонідівна Шаповал отримали диплом переможця у номінації «Кращий винахід року у Закарпатській області».  

Разом із привітанням з перемогою бажаємо нашим науковцям нездоланної винахідницької думки, незбагненного натхнення, всеосяжного впровадження новітніх розробок у практику.

Диплом і кубок Диплом 2

Випускники-магістри Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ – стали першими не лише в інституті, а і на Закарпатті !

Фото 11 18 квітня 2017 року в Ужгородському торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету відбулася знакова подія – урочисте вручення дипломів першим випускникам-магістрам кафедри технології і організації ресторанного господарства (завідувач – кандидат технічних наук, доцент Сабадош Ганна Олександрівна)! 

Випускників привітав директор інституту професор Гаврилко Петро Петрович, який у своєму виступі наголосив, що лише 21 студенту випала честь стати першими випускниками-магістрами Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ. Це перший випуск фахівців найвищого освітньо-кваліфікаційного рівня з напряму підготовки «Харчові технології» спеціальності «Технології в ресторанному господарстві» не тільки в інституті, а в загалі в Закарпатській області. 

Фото 12

 

До випускників звернувся завідувач кафедри природничо-гуманітарних та інформаційних дисциплін доцент Бандурин Юрій Анатолійович, який був одним з перших серед викладачів інституту, яким довелося провести величезну підготовчу роботу для того, щоб отримати ліцензії на право інституту розпочати підготовку спеціалістів з цієї вкрай актуальної для Закарпаття спеціальності. 

Щиро привітав випускників-магістрів завідувач кафедри менеджменту туристичного та готельно-ресторанного бізнесу професор, член-кореспондент НААН України Лендєл Михайло Андрійович.

Фото 13 Фото 14

 

Заступник директора інституту доцент Кляп Михайло Петрович у своєму виступі звернув увагу присутніх на особливості підготовки фахівців у галузі кулінарного та кондитерського мистецтва. Зокрема він відзначив, що під час навчання наші студенти прийняли участь у багатьох фестивалях, конкурсах та навіть чемпіонатах з кулінарного мистецтва, як загально-державного, так і міжнародного рівнів. Свідченням чого є чисельні нагороди, які були представлені на стенді. Тож кваліфікацію наших випускників підтверджено не лише державними дипломами, але й підписами знаних фахівців цієї галузі світового рівня. До прикладу на відзнаках наших студентів стоять підписи суддів змагань, які є акредитованими фахівцями  WACS, World Association of Chefs' Societies:

Томас Гуглер (Thomas Gugler, Саудівська Аравія) - управляючий майстер-шеф та директор асоціації кулінарів Синайського регіону;

Роман Давід Таубер (Roman David Tauber, Польща) – Ректор Академії готельного менеджменту і ресторанного господарства у Познані, шеф-кухар ЄВРО-12;

Марія Шрамко (Ісландія) – чемпіонка світу серед кондитерів, та інші. 

Фото 15

Директор інституту Гаврилко П.П. урочисто вручив випускникам сучасні дипломи та документи до них, які є двомовними (на українській та англійській мові), а відтак такі дипломи є зрозумілим як для вітчизняного, так і для закордонного роботодавця. В додатку до диплому відображено особливості підготовки фахівців в УТЕІ КНТЕУ, яка полягає у глибокій практичній спрямованості його підготовки. Впродовж навчання студенти цієї спеціальності проходять щорічно різноманітні практики, в тому числі і за кордоном.

Фото 16

Серед випускників-магістрів Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ відомі особистості:

Штефаньо Валентин Павлович – відомий кондитер Закарпаття;

Талапа Стефан Юрійович – знаний бармен та організатор ресторанного господарства в м.Ужгороді;

Гиндрюк Василь Васильович – ветеран освіти, багаторічний керівник освітніх закладів м.Ужгорода;

Гартл Сніжана  Іванівна – відомий шеф-кухар з м.Мукачева та інші.

Фото 17

По завершені церемонії в небо злетіли шапки магістрів (academic cap)

Фото 18