Alternative flash content

Requirements

 

gov hotl ua

 

Випуск бакалаврів та спеціалістів Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ

IMG 4509лов

        12 липня 2017 року в приміщенні нового корпусу Ужгородського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету за адресою м.Ужгород, Православна набережна, 21 було людно. Майже 500 випускникам вищого навчального закладу вручали дипломи бакалавра та спеціаліста європейського зразка. Випускників привітав директор інституту професор Гаврилко Петро Петрович, який у своєму виступі наголосив, що з 2002 року вже понад 6000 випускників отримали путівку в життя, здобувши освіту в нашому молодому навчальному закладі. Відрадно, що привітати випускників 2017 року прийшли і випускники нашого інституту минулих років: - Директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації Ман Денис Миколайлович, - заступник керуючого мережі територіальних відокремлених відділень Філії Закарпатського обласного управління АТ «Ощадбанк» Кисиличин Мар’яна Миколаївна. У своєму вітальному слові Денис Миколайович відмітив, що студентські роки є важливим моментом в житті кожної людини. Особисто йому роки навчання в тоді ще Ужгородському навчальному центрі КНТЕУ, надали змогу окрім навчання проявити себе та набути досвіду в громадській діяльності. Довелося стати першим головою студентської ради навчального закладу, а потім заснувати та очолити Студентську раду Закарпатської області. Кисиличин Мар’яна Миколаївна у своєму вітальному слові відмітила добрі знання випускників Ужгородського-торговельно-економічного інституту КНТЕУ, які вони проявили під час проходження практики та запросила їх на роботу в банківські установи області. До випускників з теплими словами привітання звернулася Самаєва Неля Богданівна – заступник начальника відділу обслуговування платників головного управління держаної фінансової служби у Закарпатській області. Студенти, які під час проходження практики виявили добрі знання та зарекомендували себе як вправні працівники були нагороджені грамотами. Вже традиційно випускників інституту привітала Ненько Катерина Мирославівна – менеджер зі зв’язків з громадськістю газети «Все про бухгалтерський облік». За активну громадську роботу та відмінне навчання кращим студентам було вручено грамоти та подяки. Декан факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, кандидат фіз-мат. наук, доцент Морохович Василь Степанович та декан факультету обліку, фінансів та торговельного підприємництва кандидат економічних наук, доцент Підлипна Радміла Петрівна урочисто вручили випускникам сучасні дипломи та документи до них. Вже третій рік поспіль дипломи, які отримують випускники Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ – двомовні, на українській та англійській мові, що значно спрощує їх визнання при роботі за кордоном

IMG 4278 IMG 4325дщц
IMG 4347лов IMG 4362лов

 

IMG 4402лов IMG 4530лов

 

Відбулися чергові вибори Голови Ради студентського

1 2017     23 травня 2017 року відбулися чергові вибори Голови Ради студентського самоврядування УТЕІ КНТЕУ.

На посаду балотувалися:

  • Воловіков Ярослав, студент 3 курсу напрямку підготовки "Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу";
  • Шпонтак Юлія, студентка 2 курсу напрямки підготовки "Менеджмент туристичного бізнесу".

 

   Голосування відбувалося на двох виборчих дільницях з 9:00 по 15:00. В голосуванні брали участь студенти денної форми навчання всіх напрямів та спеціальностей. Перемога здобула студентка 2 курсу - Юлія Шпонтак , яку підтримали 76% виборців. Вітаємо переможницю та бажаємо плідної роботи, нових звершень та успіхів!

 

GIZB6zdLH g mZZ00OlJAPE
U8FVilFcjmI wqUSOoPhxm4

 

 

Пройшла 13 студентська обласна універсіада

Головна

6 травня 2017 року на стадіоні "Авангард" в рамках Всеукраїнського кубку «Дружби» проходила 13 студентська обласна універсіада серед ВНЗ 1-4 рівня акредитації.

Вітаємо наших Переможців, а саме:

Мицька Іван – 2 місце, біг на 200 метрів;

Жіночу команду з естафети за 3 місце в складі:

Кіш Елеонори, Ольшевської Лесі, Верес Юлії та Бабич Світлани;

Чоловічу команду з естафети за 2 місце у складі:

Мицьки Івана, Митро Віктора,  Семчука Володимира, Івашковича Василя.

g7l8RHGzfqQ Q2oG cC3hdo k8c9q0l1dvQ

 Бажаємо подальших успіхів та кращих результатів!

23 травня 2017 року відбудуться чергові вибори голови ради Студентського Самоврядування Ужгородського торговельно-економічного інституту!

Шановні студенти нашого інституту! 

Нагадуємо, що 23 травня 2017 року відбудуться чергові вибори голови ради Студентського Самоврядування Ужгородського торговельно-економічного інституту!
Вибори проводитимуться на двох виборчих дільницях:
1) Для студентів факультету Обліку, фінансів та торовельного підприємництва за адресою вул. Коритнянська, 4
2) Для студентів факультету Готельно-ресторанного та туристичного бізнесу за адресою Православна Набережна, 20.

3 2

Ярмарок професій

image 0 02 04 8d2876423f9d0813eca0045956e2805c7c6c66b4b3004bfe810e9a8bbdf1240a V 20 квітня 2017 року представники приймальної комісії, кафедри технології і організації ресторанного господарства  (Василиха Н.В., Індус К.П., Лізанець М.В.) та студенти  взяли участь в інформаційно-просвітницькому заході для молоді «Ярмарок кар’єри – «Будуй кар’єру в Україні!», організованого Ужгородський міський центром зайнятості спільно з Управлінням освіти Ужгородської міської ради та Управлінням освіти і науки Закарпатської ОДА.

Викладачі інституту розповіли про основні етапи вступної кампанії 2017 року, презентували відеоматеріалами про навчальний заклад.

Студенти інституту (спеціальність «Харчові технології»)  презентували свої кондитерські вироби, якими пригощали учнів шкіл та гостей даного заходу.  

 

Учасники круглого столу (представники Закарпатського обласного центру зайнятості, Ужгородський міський центр зайнятості, Ужгородської міської ради, керівники підприємств) обговорили широкий комплекс актуальних питань вибору професії, мотивування до праці, права та соціальні гарантії молоді та ін. 

 

image 0 02 04 2a11f6039fdacfae4da5c6b9288ca559ec95d79e1424beb7b9c99a73d4683fb0 V image 0 02 04 71f03fcb47287c9b83e76c17ca89058122046f02daac55ce3f097bc1dca52b1f V image 0 02 04 df4060fe3a7c08e84b3a99173d903268e24ea85b52a98ebfa69afe81aecb74f1 V

Відбувся 5 етап Обласної студентської універсіади з баскетболу 3Х3

 6CMAkeBRJs 6 квітня 2017 року в м. Свалява проводився 5 етап Обласної студентської універсіади з баскетболу 3Х3. Порівняно з минулими роками команди піднялися вгору на одну сходинку, але на превеликий жаль їм не вдалося вибороти призове місце. З усіх ВНЗ 3-4 рівня акредитації області наші посіли почесне 4 місце, з чим ми їх вітаємо та бажаємо не здаватися, а наступного року взяти призове місце! Велика подяка студентам, які прийняли участь в змаганнях! Разом - Ми Сила! 
Попереду ще 3 етапи: легка атлетика, футбол та плавання! Велике прохання до студентів, які займаються чи займалися цими видами спорту не ігнорувати подальші змагання та звернутися до викладача фізичного виховання - Чайковсього Анатолія Валерійовича тел. 050 624 31 04

4p 4WCYP8FE jEvJT3Y774c M4Jz3Ibeoc8

 

 

 

 

Відбувся конкурс "УТЕІ КНТЕУ має талант"

30 березня 2017 року в нічному клубі "Phantom" відбувся конкурс "УТЕІ КНТЕУ має талант ". В конкурсі взяло участь 7 учасників: 
Творче об'єднання "Два ствола" у складі студентів 2 курсу напрямку підготовки "Менеджмент" Обертана Євгена та Куцкір Мілана; Жир Деліка, студентка 1 курсу напрямку підготовки "Менеджмент"; Ольшевська Леся, студентка 4 курсу напрямку підготовки "Менеджмент"; Маковська Ольга, студентка 2 курсу напрямку підготовки "Харчові технології та інженерія"; Ігнатко Юрій, студент 3 курсу напрямку підготовки "Облік і аудит" та Гіді Дана, студентка 3 курсу напрямку підготовки "Облік і аудит".
Конкурсанти дефілювали в першому виході, де ведучі розповіли про кожного з учасників, а в другому турі учасники показали свої таланти. Шановне журі у складі голови Студентської ради Закарпатської облісті Юрія Бедея, завідувача кафедри природничо-гуманітарних та інформаційних дисциплін Бандурина Ю.А., викладача фізкультури Чайковського А.В., Доктора економічних наук, професора, Академіка Академії економічних наук України - Брітченка І.Г. та заступника директора - Кляпа М.П.., після складних і тривалих дискусій визначило переможця. Головним талантом УТЕІ КНТЕУ стала студентка 1 курсу напрямку підготовки "Менеджмент" Жир Деліка, яка зачарувала суддів своїм гол. 
Всі учасники були нагороджені подяками, солодкими призами, абонементами у спортзал Максімус, а переможниця отримала оскар. 
Дякуємо всім хто прийшов та підтримав учасників. Особлива подяка нашій гості Ненько Катерині з газети "Все про бухгалтерський облік", яка нагородила найактивніших студентів грамотами, Street Workout Uzhhorod за акробатичне шоу, а також Крістіні Герц, яка порадувала нас своїми піснями.

 
     

 

Дивитись весь альбом...