Оголошення

338417

В середу 24 квітня 0 12:00 год. к.ч. на Православній набережній у фоє закладу відбудеться виставка та виступ студентів до Великодня.

Ознайомлення студентами з виробництвом крафтового сиру в сироварні «Перечинська мануфактура»

Заставка1

18 квітня 2019 року студенти УТЕІ КНТЕУ спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і «Харчові технології» ознайомилися з виробництвом крафтового сиру в сироварні «Перечинська мануфактура», м. Перечин. Господар підприємства Олексій Синельніков (до речі, наш випускник), вочевидь закоханий в свою справу, розказав про свій шлях до мрії виготовляти натуральний сир з класичним смаком, дослідження щодо введення нетрадиційних інгредієнтів, відкрив деякі секрети виробництва, показав місця де народжується сир та проходить його дозрівання. Наприкінці екскурсії відбулася дегустація, під час якої студенти мали можливість спробувати 12 видів сиру та поділитися враженнями.

 

Дякуємо за організацію поїздки доценту кафедри товарознавства та комерційної діяльності Данило Світлані Іванівні.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

Вибори голови Ради студентського самоврядування Ужгородського торговельно-економічного інституту

28 березня 2019 року відбулися чергові вибори Голови Ради студентського самоврядування УТЕІ КНТЕУ.

День відкритих дверей Ужгородського об'єднаного управління Пенсійного Фонду України Закарпатської області

dvd Заставка1

21 березня 2019 року в День відкритих дверей Ужгородського об'єднаного управління Пенсійного Фонду України Закарпатської області за ініціативи першого заступника начальника управління Діус Надії Іванівни та доцента кафедри фінансів Смочко Валерії Юріївни, студенти факультету обліку, фінансів та торговельного підприємництва мали змогу наочно ознайомитися його організаційною структурою та особливостями роботи. Студенти відвідали деякі структурні підрозділи: відділ обслуговування громадян, відділ призначення, перерахунку та виплати пенсій і фінансово-економічний відділ.

 

Діус Надія Іванівна розповіла про особливості солідарної та накопичувальної системи пенсійного забезпечення, види пенсій - по віку, по інвалідності, по втраті годувальника, за вислугу років, можливість і вимоги щодо призначення пенсій (наявність стажу, стаж батьків і т.д.); наголосила на необхідності офіційного працевлаштування, відповідальності працедавців та переваги для  найманих працівників. Враховуючи зміни законодавства щодо збільшення мінімального стажу, Діус Н. І. відмітила умови щодо його придбання (купівлі).

 

Інтерес викликала можливість реєстрації та користування особистим кабінетом на веб-порталі електронних послуг. Зареєстровані особи можуть відслідковувати суму і регулярність надходження ЄСВ, який сплачує працедавець найманій особі, пенсіонери можуть бачити при призначенні пенсії її складові. Умовою реєстрації є наявність електронного цифрового підпису (ЕЦП), який можна отримати в Державній фіскальній службі за місцем проживання. Це дозволяє громадянам не виходячи з дому отримувати електронні документи з QR-кодом, що є аналогом паперового документа.

 

Екскурсія та доповідь викликала значну зацікавленість серед присутніх, яка вилилась у жваве обговорення та низку запитань - про особливості призначення пенсій для деяких категорій населення: священників, монахів, осіб, які працюють за кордоном і т.і.

1

2

3

В Ужгороді обирали найкращу дівчину року

24 березня в м. Ужгород відбувся конкурс на обрання "Міс Ужгород 2019". Студентка 1 курсу УТЕІ КНТЕУ спеціальності "Менеджмент" Марія Кондратюк отримала титул "Міс Княгиня Ужгород". Щиро вітаємо з перемогою!

Переглянути відео YouTube "В Ужгороді обирали найкрасивішу дівчину року"

З нагоди Міжнародного дня води відбулась лекція на тему «Проблема водних ресурсів Закарпаття та Міжнародний день води»

заставка 1

22 березня кожного року, починаючи з 1993, відзначається Міжнародний день води, запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН. День Води дає унікальну можливість нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього середовища і розвитку суспільства.

З цієї нагоди для студентів Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ завідувачем сектору природи відділу історії та краєзнавства Закарпатського обласного краєзнавчого музею імені Т. Легоцького Михайлом Біланичем було підготовано та проведено лекцію на тему: «Проблема водних ресурсів Закарпаття та Міжнародний день води».

Після лекції студенти та викладачі мали змогу ознайомитися з експозицією «Природа Закарпаття» та взяти участь у екскурсії, в якій було висвітлено життя рослинного та тваринного світу водойм і річкових долин Закарпатської області.

Щиро вдячні за організацію цікавої та пізнавальної програми, що спрямована на підвищення загальної екологічної культури та свідомого споживання природних ресурсів Закарпатському обласному краєзнавчому музею  та особисто Михайлу Біланчичу.

1

2

3

4

Вітаємо студентку 2 курсу ГРМ Клименко В. І. з перемогою на V Всеукраїнській студентській науковій конференції у КНТЕУ

zastavka 2

21 березня 2019 року у КНТЕУ відбулася V Всеукраїнська студентська наукова конференція "Готельно-ресторанний та туристичний бізнес: реалії та перспективи".

Вітаємо Клименко Вікторію Ігорівну, студентку 2 курсу спеціальності ГРМ та наукового керівника Завідну Людмилу Дмитрівну, д.е.н., професора кафедри МТГРБ Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ з отриманням Диплому ІІ ступеня. Доповідь відзначено як одну з найкращих, що містить науковість та концептуальний підхід.

На конференції було заслухано 338 доповідей, у т.ч. 210 стендових із 16 навчальних закладів та установ:

 • Київський національний торговельно-економічний університет;
 • Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ;
 • Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ;
 • Національний університет  "Одеська юридична академія";
 • Харківський торговельно-економічний інститут  КНТЕУ;
 • Харківський торговельно-економічний коледж  КНТЕУ;
 • Харківський державний університет харчування та торгівлі;
 • Коломийський економіко-правовий коледж КНТЕУ;
 • Ужгородський торговельно-економічний інститут КНТЕУ;
 • Ужгородський торговельно-економічний коледж  КНТЕУ;
 • Київський університет туризму, економіки та права;
 • Університет державної фіскальної служби України;
 • Уманський державний педагогічний університет;
 • Національний університет харчових технологій;
 • Національний університет державної фіскальної служби України;
 • Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, м. Ніжин.

За результатами роботи визначено переможців і нагороджено дипломами та подяками.

1

2

3

4

Літературно-мистецьке свято з нагоди 205 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

cover

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково : щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко – велика і невмируща слава українського народу. 

З нагоди 205 річниці від дня народження славетного сина України в Ужгородському торговельно-економічному інституті КНТЕУ відбулося літературно-мистецьке свято. Художнє виконання перепліталося зі словами ведучої – філолога Іванни Станіславівни Шолі, які пройшлися стежинами життя, творчості, величі та актуальності Тараса Шевченка.

1

2

3

4