УВАГА!

 

Структурні підрозділи УТЕІ КНТЕУ працюють у дистанційному режимі.

Відповідно до рішення Уряду

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 31 ЛИПНЯ 2020 РОКУ

*Постанова КМУ від 17.06.2020 р. №500

 

Бережіть себе і будьте здорові!

 

 

Вступ 2020

utei vstup new

Підлипна Радміла Петрівна

pidlupna

Декан факультету обліку, фінансів та торговельного підприємництва доктор економічних наук, доцент, професор кафедри обліку та оподаткування

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   Закінчила Львівську комерційну академію по спеціальності «Облік і аудит» у 2001 році. Кваліфікація магістр з економіки і підприємництва.

   Працює в Ужгородському торговельно-економічному інституті з 2000 року.

   У 2010 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему «Аналіз стратегій діяльності торговельних підприємств» зі спеціальності 08.00.09 – "Бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності)".

   У 2014 році присвоєно вчене звання доцента кафедри фінансового аналізу і контролю.

   У 2018 році дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук на тему «Розвиток системи соціального страхування за умов становлення соціально орієнтованої ринкової економіки України» зі спеціальності 08.00.03 – «Економіка та управління національним господарством»

 

   Сфера наукових інтересів: системи соціального страхування за умовах становлення соціально-орієнтованої ринкової економіки.

   Наукові праці та публікації. Загальна кількість праць більше 80, у тому числі: 2 навчальних посібники у співавторстві, 8 монографій (дві одноосібні), більше 60 статей у наукових фахових виданнях, наукових періодичних виданнях інших держав, публікації у виданнях України, які включені до міжнародних наукометричних баз, навчально-методичні розробки тощо.