Практичний семінар «Бізнес в умовах воєнного стану»

12 квітня 2024 року професор кафедри фінансів, обліку та оподаткування, засновниця та власниця садового центу «Natuflora», який розташований в с.Минай Ужгородського району Наталія ЦЕНКЛЕР провела практичний семінар на тему: «Бізнес в умовах воєнного стану».

 

Садовий центр «Natuflora» працює на ринку вже 30 років і пропонує гуртову та роздрібну торгівлю квітами й рослинами, а також іншою продукцією для потреб у флористиці, ландшафтному дизайні, благоустрої прибудинкової території, для прикрашення весільних залів чи автомобілів. В умовах воєнного стану підтримка економіки має вирішальне значення для життєздатності країни. Бізнес під час війни має вижити, щоб задовольняти потреби людей і робити внесок у загальну економіку держави. Підприємствам важливо адаптуватися до обставин, що змінюються, і знаходити способи продовжувати роботу, а також пам’ятати про вплив війни на їхніх працівників, клієнтів і громаду. Головне - залишатися гнучким, інноваційним і зосередженим на стійкості та підтримці тих, хто постраждав від конфлікту.

 

Студенти були ознайомлені з усіма аспектами садового центру, щоб мати глибше розуміння всіх можливостей і викликів, пов’язаних з цим проектом: історією заснування, бізнес-проектами та стратегічним баченням розвитку садового центру.

 

Особливу увагу приділили питанню як український бізнес виживає під час війни.  Втрата ринків збуту, дорогі кредити, мобілізація працівників, дефіцит енергоресурсів - найбільші проблеми для українського бізнесу під час війни.

 

Обговорили широке коло проблем бізнесу, який продовжує працювати в умовах війни.

 

Для того, щоб зробити смінар максимально практичним, він був проведений у форматі «питання-відповідь».

 

1

 

Актуальним питанням сьогодення стало відкриття 7 квітня 2024 року ландшафтного парку «Paradise» в селі Тийглаш Ужгородського району. З початком війни та горем яке вона принесла, засновникам садового центру Natuflora» та групі ентузіастів хотілося створити куточок раю, казку де голландський колорит прикрасить українську землю, заспокоїть та зачарує українську душу!

 

Так родилася ідея створення Долини тюльпанів на Закарпатті. 

 

2

 

Велика подяка всім учасникам семінару за цікавий, високоякісний, продуктивний, насичений захід, вдале поєднання науково-теоретичної і практичної частини семінару.