Корисні посилання

 

gov hotl ua

 

Студентський науковий гурток «Фінансово-обліковий простір»

На кафедрі функціонує студентський науковий гурток «Фінансово-обліковий простір», який діє як добровільне об’єднання студентів.

Науковий гурток сприяє розвитку критичного мислення, аналітичних навичок та вміння працювати у команді. Учасники гуртка обговорюють актуальні проблеми фінансів, обліку та оподаткування, взаємодіють з викладачами та проводять свої дослідження.

 

Метою діяльності гуртка є:

1. Розширення знань студентів з дисциплін кафедри фінансів, обліку та оподаткування.

2. Розвиток навичок професійної та наукової діяльності.

3. Підвищення мотивації студентів до вивчення предметів кафедри.

4. Створення мережі спілкування між студентами як між собою, так і зі спеціалістами в галузі фінансів, обліку та оподаткування.

 

Діяльність гуртка сприяє підготовці студентів до майбутньої професійної діяльності, розвиває їхні знання та навички в галузі фінансів, обліку та оподаткування, а також сприяє розумінню теоретичних аспектів та їхнього впливу на практику.

 

Студентський науковий гурток «Фінансово-обліковий простір» створює сприятливу атмосферу для обміну знаннями, навичками та ідеями, сприяє професійному розвитку студентів і сприяє підвищенню якості освіти в галузі фінансів, обліку та оподаткування.

 

Положення про студентський гурток

Список членів на 2023/2024 н.р.

План роботи на 2023/2024 н.р.

 

ПРОВЕДЕНІ ЗАХОДИ

 

03.05.2024 – VІ Міжнародна студентська наукова конференція «ДІДЖИТАЛІЗАЦІЯ НАУКИ ЯК ВИКЛИК СЬОГОДЕННЯ»

 

30.04.2024 – ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки в країнах Євразії»

 

16.04.2024 – Засідання студентського наукового гуртка «Фінансово-обліковий простір» на тему «Підготовка документів особового складу. Написання резюме, CV, автобіографії англійською мовою. Підготовка до співбесіди та проходження інтерв’ю англійською мовою професійного спрямування студентів економічних спеціальностей»

 

18.03.2024-24.03.2024 – Global Money Week 2024 (Всесвітній тиждень грошей)

 

15.03.2024 – V Всеукраїнська студентська наукова конференція «Формування сучасної науки: методика та практика»

 

15.02.2024 – Засідання студентського наукового гуртка «Фінансово-обліковий простір» на тему «Тонкощі казначейського обслуговування місцевих бюджетів»

 

19.12.2023 – Засідання студентського наукового гуртка «Фінансово-обліковий простір» на тему «Особливості бюджетного процесу в умовах воєнного стану»