Бібліотека УТЕІ КНТЕУ

Одним з найважливіших структурних підрозділів УТЕІ КНТЕУ є бібліотека.

Це інформаційний, культурний, освітній осередок нашого закладу. Нашими користувачами є всі бажаючі студенти, викладачі, співробітники закладу. Щороку їхня кількість постійно зростає і станом на 2012 рік нараховує близько 2 тис. читачів.

 Працівники бібліотеки завжди радо допоможуть знайти потрібну літературу чи необхідну інформацію. Саме забезпечення інформаційних, науково – дослідних, освітніх, культурних та інших потреб користувачів оперативно, доступно, інформативно та зручно є головним завданням її працівників.

 У розпорядженні користувачів є  читальний зал, оснащений комп` ютерами, в якому всі бажаючі мають змогу користуватися навчальною, науковою, довідковою, енциклопедичною літературою та працювати в мережі інтернет.

 Бібліотечний фонд формується активно і на сьогоднішній день уже сягає  понад 25 тис. одиниць.

 В сучасних умовах навчання збільшується навантаження на бібліотеку, значно зростає її роль в навчальному - виховному процесі. Бібліотека знаходиться в постійному та невпинному розвитку в напрямку створення необхідних умов для самостійної роботи студентів, вдосконалення бібліотечно – інформаційного забезпечення.  Найближчим часом планується запровадження автоматизованої системи користування бібліотечними фондами ( облік фондів, облік обслуговування читачів, створення електронного каталогу і т. д.)