Всеукраїнська науково-практична конференція «Модернізація інформаційно-ресурсного забезпечення освітнього процесу, спрямована на підвищення якості освіти»

25 листопада 2022 року в режимі он-лайн на платформі ZOOM науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, обліку та оподаткування Ужгородського торговельно-економічного інституту ДТЕУ прийняли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Модернізація інформаційно-ресурсного забезпечення освітнього процесу, спрямована на підвищення якості освіти».

 

Місія конференції – активізація та висвітлення наукових досліджень з питань удосконалення професійних компетентностей фахівців та підвищення їх кваліфікації в умовах сьогодення.

 

Основними напрямами роботи конференції були:

1. Застосування інноваційних інформаційних технологій в освітньому процесі з метою підвищення якості освітнього процесу.

2. Формування готовності педагогів до застосування інноваційних інформаційних технологій в освітньому процесі.

3. Цифровізація освітнього процесу. Дистанційне навчання.

4. Впровадження інноваційних освітніх проектів.

 

Після завершення конференції науково-педагогічні працівники обговорили зміст конференції, наголосити на необхідності створення електронних підручників та їх використання у навчальному процесі в умовах війни.

 

1

 

2

 

Меморандум про співпрацю – наукова конференція «Безпечна Словаччина і Європейський союз»

1
Logo Logo

Меморандум про співпрацю –
наукова конференція «Безпечна Словаччина і Європейський союз»
 

 

     10-11 листопада відбулася 15 Міжнародна наукова конференція в м. Кошице, Словаччина. Конференція проходила в Університеті менеджменту безпеки в Кошицях. Учасниками конференції були, зокрема, представники Ужгородського торговельно-економічного інституту ДТЕУ професор Петро Гаврилко, професор Ігор Брітченко та з іншої сторони –ректор Університету менеджменту безпеки професор Петер Лошонці. Однією з тем диспуту були «Українсько-Словацькі відносини в контексті забезпечення продовольчої безпеки». Також було зроблено акцент на обговорення економічних важелів та волонтерську діяльність.

     Під час заходу було підписано Меморандум про співпрацю між Ужгородським торговельно-економічним інститутом ДТЕУ та Університетом менеджменту безпеки в Кошицях. Об’єднання зусиль сторін-підписантів сприятиме підвищенню розвитку освіти у сфері бізнесу та наукових досліджень.

     Ключовими напрямами співпраці є:

  • проведення семінарів, конференцій;
  • розширення міжнародних зв’язків;
  • проведення міжнародних наукових стажувань;
  • організація літньої школи для студентів.

 

 

 

1

 

2

 

3

 

Дякуємо організаторам конференції і Словаччині за підтримку!

МИ НЕЗЛАМНІ! УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

1

 

Існування всіх людей в Україні було поставлено під загрозу 24 лютого 2022 року. В цей день для більшості українців було не зрозуміло, в яких тяжких умовах вони опиняться і як це докорінно змінить українське середовище. Злочини, що дедалі більше ставали перед очима кожного, не залишили жодного байдужого. Нація згуртувалася. 

 

 

Сьогодні Ужгородський торговельно-економічний інститут ДТЕУ працює на багатьох "фронтах": навчаємо студентів, допомагаємо ЗСУ, займаємося волонтерською діяльністю. Мужність та відвагу на полях бою проявляють наші викладачі к.е.н., доцент Черничко Станіслав Федорович та студенти, зокрема — Желіховський Максим Олександрович, Гіді Максим Васильович та Питчак Василь Михайлович, які є гордістю інституту і прикладом патріотизму.

 

 

Завдяки героїзму ЗСУ та незламності українського народу ми впевнено йдемо до Перемоги!

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

Міжвузівський обмін досвідом щодо задоволеності здобувачів вищої освіти навчальним процесом

2 червня 2022 року на базі Львівського торговельно-економічного університету відбувся семінар «Задоволеність здобувачів вищої освіти навчальним процесом та розвиток викладацької майстерності: міжвузівський обмін досвідом».

 

 

Учасниками були викладачі та студенти закладів вищої освіти, а саме:

 

  • Ужгородський торговельно-економічний інститут ДТЕУ,
  • Львівський торговельно-економічний університет,
  • Львівський національний університет ім. Івана Франка,
  • Національний університет «Львівська політехніка»,
  • Полтавський університет економіки і торгівлі,
  • Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова.

 

Мета семінару - розкрити  теоретико-прикладні засади  тематики семінару та за допомогою зворотного зв'язку зі студентами визначити сучасні  форми  індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів вищої освіти ОПП «Менеджмент».

 

 

Загалом, на семінарі було визначено передумови розвитку викладацької майстерності для оптимізації навчального процесу та максимально можливої задоволеності студентів навчальним процесом за допомогою зворотнього зв’язку із здобувачами вищої освіти.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

Відбувся ХV Всеукраїнський круглий стіл «Якість підготовки менеджерів: принципи, технології, перспективи»

У межах реалізації програми стратегічного партнерства та розвитку співпраці закладів освіти з бізнесом 18 травня 2022 року завідувач кафедри менеджменту туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, д.е.н., професор Людмила ЗАВІДНА взяла участь в ХV Всеукраїнському круглому столі «Якість підготовки менеджерів: принципи, технології, перспективи» на кафедрі менеджменту ДТЕУ у форматі Zoоm-конференції.

 

Учасників круглого столу привітали ректор ДТЕУ Анатолій Мазаракі, який наголосив на важливості та актуальності проблеми якості підготовки менеджерів, зважаючи на сучасні виклики воєнного часу, та модератори події – завідувач кафедри менеджменту Сергій Бай та професор кафедри менеджменту Галина П’ятницька.

 

У роботі круглого столу взяли участь представники різних установ (українських компаній – ТОВ Епіцентр-К, АТ «Укргазвидобування», ТОВ «Бюро Вайн», ТОВ «Декатлон Україна», ТОВ «Торговий Дім «Ріва-Сервіс», Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України) та навчальних закладів як України: Київської області та м. Києва, Закарпатської, Одеської, Полтавської, Харківської, Черкаської, Чернівецької областей, так і дружніх для нас країн ЄС (Наталія Ракша (канд. екон. наук, ад’юнкт-професор Key West University (США).

 

Спікер круглого столу Олег Луцюк (директор з корпоративних продажів групи компаній «Vidi») у своєму виступі підкреслив особливості прийняття стратегічних управлінських рішень в торговельній компанії під час війни, наголосив на особливій ролі гнучкості сучасного менеджера. Project Manager ІТ-компанії ELEKS Богдан Івахів презентував власні погляди на моделювання посади менеджера проєкту в сучасному бізнесі, на проблемах його навчання в умовах війни, визначив 6 головних кроків, що були застосовані компанією для збереження колективу та методи перебудови її роботи, зважаючи на нові виклики. Олександр Андреєв (менеджера з ІТ інфраструктури, Acino AG (Швейцарія) та American University Kyiv (Україна), який на прикладі фармацевтичної та ІТ-компанії продемонстрував, як саме галузева специфіка може накладати особливості їх виживання у воєнний час. Презентація студенток 2-го курсу ФМТП ДТЕУ Катерини Лугової та Олександри Рули занурила учасників круглого столу у перспективи мирного життя, коли Україна почне відбудовуватися та виникне потреба у підвищення якості життя кожного працівника, у турботі кожного менеджера про людей, запровадженні гнучкого графіку роботи, запобіганні емоційного вигорання.

 

Наприкінці роботи учасники круглого столу надали рекомендації:

– переглянути навчальні програми для підготовки сучасних менеджерів в закладах освіти, навчити їх гнучко та оперативно реагувати на нові ринкові виклики та загрози.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

Круглий стіл «Ритейл: виклики війни»

1

З метою обговорення актуальних питань функціонування ритейлу, забезпечення продовольчої безпеки України в умовах воєнного стану та пошуку шляхів подальшого розвитку роздрібної торгівлі у поствоєнний період, 20 квітня 2022 року на базі Державного торговельно-економічного університету відбувся круглий стіл «Ритейл: виклики війни».

До роботи круглого столу долучилися і викладачі Ужгородського торговельно-економічного інституту ДТЕУ.

Обговорили актуальні проблеми українських ритейлерів в умовах війни (особливості трансформації логістичних ланцюгів постачання, функціонування offline та online форматів торгівлі, репутаційні ризики ритейлерів), проблематику забезпечення продовольчої безпеки країни та можливі перспективи розвитку галузі.

Оголошення

oholoshennia

Ужгородський торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету має можливість прийняти на навчання студентів із закладів вищої освіти, що перебувають у зоні бойових дій з метою продовження освітнього процесу за спеціальностями: 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 181 Харчові технології за денною та заочною формою навчання освітніми ступенями бакалавр та магістр. Форма навчання – дистанційна.

За інформацією звертатися до навчально-методичного відділу за адресою: м. Ужгород, Православна набережна, 21-A (тел. 0312-65-82-46).

#UAразом

Колектив УТЕІ ДТЕУ святкує День єднання. #UAразом

uarazom