МИ НЕЗЛАМНІ! УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

1

 

Існування всіх людей в Україні було поставлено під загрозу 24 лютого 2022 року. В цей день для більшості українців було не зрозуміло, в яких тяжких умовах вони опиняться і як це докорінно змінить українське середовище. Злочини, що дедалі більше ставали перед очима кожного, не залишили жодного байдужого. Нація згуртувалася. 

 

 

Сьогодні Ужгородський торговельно-економічний інститут ДТЕУ працює на багатьох "фронтах": навчаємо студентів, допомагаємо ЗСУ, займаємося волонтерською діяльністю. Мужність та відвагу на полях бою проявляють наші викладачі к.е.н., доцент Черничко Станіслав Федорович та студенти, зокрема — Желіховський Максим Олександрович, Гіді Максим Васильович та Питчак Василь Михайлович, які є гордістю інституту і прикладом патріотизму.

 

 

Завдяки героїзму ЗСУ та незламності українського народу ми впевнено йдемо до Перемоги!

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

Міжвузівський обмін досвідом щодо задоволеності здобувачів вищої освіти навчальним процесом

2 червня 2022 року на базі Львівського торговельно-економічного університету відбувся семінар «Задоволеність здобувачів вищої освіти навчальним процесом та розвиток викладацької майстерності: міжвузівський обмін досвідом».

 

 

Учасниками були викладачі та студенти закладів вищої освіти, а саме:

 

  • Ужгородський торговельно-економічний інститут ДТЕУ,
  • Львівський торговельно-економічний університет,
  • Львівський національний університет ім. Івана Франка,
  • Національний університет «Львівська політехніка»,
  • Полтавський університет економіки і торгівлі,
  • Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова.

 

Мета семінару - розкрити  теоретико-прикладні засади  тематики семінару та за допомогою зворотного зв'язку зі студентами визначити сучасні  форми  індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів вищої освіти ОПП «Менеджмент».

 

 

Загалом, на семінарі було визначено передумови розвитку викладацької майстерності для оптимізації навчального процесу та максимально можливої задоволеності студентів навчальним процесом за допомогою зворотнього зв’язку із здобувачами вищої освіти.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

Відбувся ХV Всеукраїнський круглий стіл «Якість підготовки менеджерів: принципи, технології, перспективи»

У межах реалізації програми стратегічного партнерства та розвитку співпраці закладів освіти з бізнесом 18 травня 2022 року завідувач кафедри менеджменту туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, д.е.н., професор Людмила ЗАВІДНА взяла участь в ХV Всеукраїнському круглому столі «Якість підготовки менеджерів: принципи, технології, перспективи» на кафедрі менеджменту ДТЕУ у форматі Zoоm-конференції.

 

Учасників круглого столу привітали ректор ДТЕУ Анатолій Мазаракі, який наголосив на важливості та актуальності проблеми якості підготовки менеджерів, зважаючи на сучасні виклики воєнного часу, та модератори події – завідувач кафедри менеджменту Сергій Бай та професор кафедри менеджменту Галина П’ятницька.

 

У роботі круглого столу взяли участь представники різних установ (українських компаній – ТОВ Епіцентр-К, АТ «Укргазвидобування», ТОВ «Бюро Вайн», ТОВ «Декатлон Україна», ТОВ «Торговий Дім «Ріва-Сервіс», Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України) та навчальних закладів як України: Київської області та м. Києва, Закарпатської, Одеської, Полтавської, Харківської, Черкаської, Чернівецької областей, так і дружніх для нас країн ЄС (Наталія Ракша (канд. екон. наук, ад’юнкт-професор Key West University (США).

 

Спікер круглого столу Олег Луцюк (директор з корпоративних продажів групи компаній «Vidi») у своєму виступі підкреслив особливості прийняття стратегічних управлінських рішень в торговельній компанії під час війни, наголосив на особливій ролі гнучкості сучасного менеджера. Project Manager ІТ-компанії ELEKS Богдан Івахів презентував власні погляди на моделювання посади менеджера проєкту в сучасному бізнесі, на проблемах його навчання в умовах війни, визначив 6 головних кроків, що були застосовані компанією для збереження колективу та методи перебудови її роботи, зважаючи на нові виклики. Олександр Андреєв (менеджера з ІТ інфраструктури, Acino AG (Швейцарія) та American University Kyiv (Україна), який на прикладі фармацевтичної та ІТ-компанії продемонстрував, як саме галузева специфіка може накладати особливості їх виживання у воєнний час. Презентація студенток 2-го курсу ФМТП ДТЕУ Катерини Лугової та Олександри Рули занурила учасників круглого столу у перспективи мирного життя, коли Україна почне відбудовуватися та виникне потреба у підвищення якості життя кожного працівника, у турботі кожного менеджера про людей, запровадженні гнучкого графіку роботи, запобіганні емоційного вигорання.

 

Наприкінці роботи учасники круглого столу надали рекомендації:

– переглянути навчальні програми для підготовки сучасних менеджерів в закладах освіти, навчити їх гнучко та оперативно реагувати на нові ринкові виклики та загрози.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

Круглий стіл «Ритейл: виклики війни»

1

З метою обговорення актуальних питань функціонування ритейлу, забезпечення продовольчої безпеки України в умовах воєнного стану та пошуку шляхів подальшого розвитку роздрібної торгівлі у поствоєнний період, 20 квітня 2022 року на базі Державного торговельно-економічного університету відбувся круглий стіл «Ритейл: виклики війни».

До роботи круглого столу долучилися і викладачі Ужгородського торговельно-економічного інституту ДТЕУ.

Обговорили актуальні проблеми українських ритейлерів в умовах війни (особливості трансформації логістичних ланцюгів постачання, функціонування offline та online форматів торгівлі, репутаційні ризики ритейлерів), проблематику забезпечення продовольчої безпеки країни та можливі перспективи розвитку галузі.

Оголошення

oholoshennia

Ужгородський торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету має можливість прийняти на навчання студентів із закладів вищої освіти, що перебувають у зоні бойових дій з метою продовження освітнього процесу за спеціальностями: 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 181 Харчові технології за денною та заочною формою навчання освітніми ступенями бакалавр та магістр. Форма навчання – дистанційна.

За інформацією звертатися до навчально-методичного відділу за адресою: м. Ужгород, Православна набережна, 21-A (тел. 0312-65-82-46).

#UAразом

Колектив УТЕІ ДТЕУ святкує День єднання. #UAразом

uarazom

Участь представників Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ у VІІ Всеукраїнському круглому столі «Конкурентоспроможність підприємств торгівлі: сучасні реалії та стратегічні прогнози»

21 грудня 2021 року у КНТЕУ на кафедрі менеджменту у форматі Zoоm-конференції відбувся VІІ Всеукраїнський круглий стіл «Конкурентоспроможність підприємств торгівлі: сучасні реалії та стратегічні прогнози».

Активну участь у роботі круглого столу прийняли: директор Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ, професор Гаврилко Петро Петрович, завідувач кафедри менеджменту туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, доктор економічних наук, професор Завідна Людмила Дмитрівна та кандидат технічних наук, доцент кафедри товарознавства та комерційної діяльності Павліш Лариса Олегівна.

Учасників круглого столу привітала модератор події, доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту КНТЕУ П’ятницька Галина Тезіївна.

У роботі круглого столу взяли участь представники урядових і громадських організацій, бізнесу та закладів вищої освіти України, США та Кіпру, зокрема: доктор філософії з психології, акредитований та сертифікований Executive Coach ICF, Life Coach, фахівець з питань підбору менеджерів у міжнародні торговельні компанії Інна Птуха (Кіпр); комерційний директор ТОВ «Торговий дім «РІВА СЕРВІС» Валентина Рибак, менеджер-начальник Центру управління персоналом АТ «Укрзалізниця» Роман Сторчак, начальник відділу персоналу ТОВ «Ашан Либідська» Наталія Кізенко, заступник начальника управління авторського і суміжних прав, начальник відділу державного нагляду за дотриманням законодавства у сфері інтелектуальної власності Департаменту розвитку сфери інтелектуальної власності Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інна Дмитренко, доцент кафедри менеджменту, бізнесу і адміністрування Державного біотехнологічного університету (м. Харків) Світлана Ткачова, кандидат економічних наук, доцент кафедри публічного управління та адміністрування Одеської національної академії харчових технологій (м. Одеса). Катерина Колеснікова, викладачі кафедр КНТЕУ – менеджменту, економіки та фінансів підприємства, економічної теорії та конкурентної політики, а також студенти освітніх програм «Торговельний менеджмент» та «Менеджмент персоналу».

Із цікавою доповіддю на тему «Тип ризику особистості: визначення та управління ними в практиці підприємств різних галузей, в т.ч. в торгівлі» виступила д.ек.н., професор кафедри менеджменту Ірина Федулова.

Основна увага учасників круглого столу була акцентована на проблемах формування конкурентоспроможних якостей працівників торгівлі в умовах розвитку міжнародного співробітництва, в т.ч. управління ризиками особистості в умовах COVID-кризи та інноваційних навчальних технологіях в системі розвитку компетентностей конкурентоздатних менеджерів. Під час жвавої дискусії учасниками круглого столу були підняті питання щодо перспектив взаємодії навчальних закладів та фахівців-практиків в онлайн форматі, мотивації студентів до пошуку роботи та багато інших актуальних питань.

 

t

1

2

3

4

5

6

Відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 071 Облік і оподаткування

Колектив кафедри обліку та оподаткування вітає магістрантів із успішним захистом та бажає творчих успіхів, натхнення, успішного працевлаштування за фахом і професійного зростання!

1

2

3