Круглий стіл «Ритейл: виклики війни»

1

З метою обговорення актуальних питань функціонування ритейлу, забезпечення продовольчої безпеки України в умовах воєнного стану та пошуку шляхів подальшого розвитку роздрібної торгівлі у поствоєнний період, 20 квітня 2022 року на базі Державного торговельно-економічного університету відбувся круглий стіл «Ритейл: виклики війни».

До роботи круглого столу долучилися і викладачі Ужгородського торговельно-економічного інституту ДТЕУ.

Обговорили актуальні проблеми українських ритейлерів в умовах війни (особливості трансформації логістичних ланцюгів постачання, функціонування offline та online форматів торгівлі, репутаційні ризики ритейлерів), проблематику забезпечення продовольчої безпеки країни та можливі перспективи розвитку галузі.

Оголошення

oholoshennia

Ужгородський торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету має можливість прийняти на навчання студентів із закладів вищої освіти, що перебувають у зоні бойових дій з метою продовження освітнього процесу за спеціальностями: 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 181 Харчові технології за денною та заочною формою навчання освітніми ступенями бакалавр та магістр. Форма навчання – дистанційна.

За інформацією звертатися до навчально-методичного відділу за адресою: м. Ужгород, Православна набережна, 21-A (тел. 0312-65-82-46).

#UAразом

Колектив УТЕІ ДТЕУ святкує День єднання. #UAразом

uarazom

Участь представників Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ у VІІ Всеукраїнському круглому столі «Конкурентоспроможність підприємств торгівлі: сучасні реалії та стратегічні прогнози»

21 грудня 2021 року у КНТЕУ на кафедрі менеджменту у форматі Zoоm-конференції відбувся VІІ Всеукраїнський круглий стіл «Конкурентоспроможність підприємств торгівлі: сучасні реалії та стратегічні прогнози».

Активну участь у роботі круглого столу прийняли: директор Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ, професор Гаврилко Петро Петрович, завідувач кафедри менеджменту туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, доктор економічних наук, професор Завідна Людмила Дмитрівна та кандидат технічних наук, доцент кафедри товарознавства та комерційної діяльності Павліш Лариса Олегівна.

Учасників круглого столу привітала модератор події, доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту КНТЕУ П’ятницька Галина Тезіївна.

У роботі круглого столу взяли участь представники урядових і громадських організацій, бізнесу та закладів вищої освіти України, США та Кіпру, зокрема: доктор філософії з психології, акредитований та сертифікований Executive Coach ICF, Life Coach, фахівець з питань підбору менеджерів у міжнародні торговельні компанії Інна Птуха (Кіпр); комерційний директор ТОВ «Торговий дім «РІВА СЕРВІС» Валентина Рибак, менеджер-начальник Центру управління персоналом АТ «Укрзалізниця» Роман Сторчак, начальник відділу персоналу ТОВ «Ашан Либідська» Наталія Кізенко, заступник начальника управління авторського і суміжних прав, начальник відділу державного нагляду за дотриманням законодавства у сфері інтелектуальної власності Департаменту розвитку сфери інтелектуальної власності Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інна Дмитренко, доцент кафедри менеджменту, бізнесу і адміністрування Державного біотехнологічного університету (м. Харків) Світлана Ткачова, кандидат економічних наук, доцент кафедри публічного управління та адміністрування Одеської національної академії харчових технологій (м. Одеса). Катерина Колеснікова, викладачі кафедр КНТЕУ – менеджменту, економіки та фінансів підприємства, економічної теорії та конкурентної політики, а також студенти освітніх програм «Торговельний менеджмент» та «Менеджмент персоналу».

Із цікавою доповіддю на тему «Тип ризику особистості: визначення та управління ними в практиці підприємств різних галузей, в т.ч. в торгівлі» виступила д.ек.н., професор кафедри менеджменту Ірина Федулова.

Основна увага учасників круглого столу була акцентована на проблемах формування конкурентоспроможних якостей працівників торгівлі в умовах розвитку міжнародного співробітництва, в т.ч. управління ризиками особистості в умовах COVID-кризи та інноваційних навчальних технологіях в системі розвитку компетентностей конкурентоздатних менеджерів. Під час жвавої дискусії учасниками круглого столу були підняті питання щодо перспектив взаємодії навчальних закладів та фахівців-практиків в онлайн форматі, мотивації студентів до пошуку роботи та багато інших актуальних питань.

 

t

1

2

3

4

5

6

Відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 071 Облік і оподаткування

Колектив кафедри обліку та оподаткування вітає магістрантів із успішним захистом та бажає творчих успіхів, натхнення, успішного працевлаштування за фахом і професійного зростання!

1

2

3

Захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування

Захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" успішно завершено!

Щиро вітаємо наших випускників та бажаємо їм успіхів у всіх подальших починаннях!

1

2

 

3

Виїзне практичне заняття з дисципліни «Технологія продукції ресторанного господарства»

Для студентів для студентів 3 курсу спеціальності 181 «Харчові технології» та «Готельно-ресторанний менеджмент» проведено виїзне практичне заняття  з дисципліни «Технологія продукції ресторанного господарства» на тему «Технологія борошняних кондитерських виробів» під керівництвом к.т.н., доцента кафедри технології і організації ресторанного господарства Сабадош Ганни Олександрівни. Заняття проводилось на базі кондитерської компанії «ASA Sweets»,яка заснована у 2009 році і вже понад 5 років виступає лідером у виробництві кондитерських виробів на ринку України.

Багаторічним практичним досвідом зі студентами поділилась технолог Смеричка Світлана Миколаївна. Загальні аспекти розвитку підприємства - поєднання фірмових авторських  рецептів , сучасних технологій і високих стандартів виробництва  .

Під час практичного заняття студенти ознайомилися з організацією роботи в кондитерському цеху видами напівфабрикатів та готових виробів за призначенням, ролю рецептурних компонентів (борошна, цукрової сировини, жирів, розпушувачів, драгле - та піноутворювачів) у формуванні якості напівфабрикатів та готових борошняних кондитерських виробів.

Максимальне використання натуральних продуктів, власна заготівка ягід та фруктів карпатського регіону і суворе дотримання технологічних рецептур - основа виробничої діяльності кондитерської компанії «ASA Sweets». Використовуючи спеціальну технологію шокерної заморозки, що дозволяє заморозити виріб на довгий термін, впродовж якого при розморозці продукція абсолютно не втрачає якості, дозволяє компанії «ASA Sweets» виробляти продукцію не використовуючи емульгаторів та стабілізаторів для її збереження. Велика увага була приділена питанню роботи кондитерської компанії «ASA Sweets», в умовах пандемії.

Щиро вдячні адміністрації кондитерської компанії «ASA Sweets» і особисто Смеричка Світлані Миколаївні за прийом, компетентні і ґрунтовні відповіді на запитання студентів, а також співпрацю з Ужгородським торговельно-економічним інститутом КНТЕУ!

IMG ebc7a726a310e54348ad855cfffef123 V

IMG 6b72f48a9cab26187d0e72582cc26759 V

IMG 39222b7f88df2d28e2f6a9db07372e4f V

IMG d15db02fafacdc99fbc1dd3254e9b693 V

IMG de2dbb927f4e27cddc49882a94ecf07e V

IMG e2a666816fa7024468d341cd28d4a9f9 V

IMG f4d8ce88cad3fc42e262ecf9cdb34f61 V

Участь кафедри менеджменту туристичного та готельно-ресторанного бізнесу у ХIV Всеукраїнському круглому столі «Якість підготовки менеджерів: принципи, технології, перспективи»

10 червня 2021 року у КНТЕУ відбувся ХIV Всеукраїнський круглий стіл «Якість підготовки менеджерів: принципи, технології, перспективи».

У роботі круглого столу взяли участь завідувач кафедри менеджменту туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, д-р екон. наук, професор Завідна Людмила Дмитрівна та начальник навчально-методичного відділу Тороній Лариса Іванівна.

З вітальним словом до гостей та учасників круглого столу звернулась Наталія Притульська, перший проректор з науково-педагогічної роботи КНТЕУ, д-р тех. наук, професор. Спікери круглого столу: Володимир Кличановський, директор ТОВ «Інжинірингова Компанія «Нова Лайт» презентував свої погляди на моделювання посади менеджера проекту в сучасному бізнесі та поділився баченням керівників компаній щодо практичної підготовки менеджерів в українських університетах; Марина Джулай, операційний директор компанії UGEN (Ukrainian Generation), розкрила і презентувала особливості формування бренду роботодавця в умовах дистанційної роботи і акцентувала увагу на важливості використання різних каналів зв’язку та діджитал платформ, а також необхідності розвитку цифрових компетенцій при підготовці менеджерів; професор кафедри менеджменту КНТЕУ, д-р екон. наук Валентина Жуковська, презентувала результати спільних досліджень з Наталією Ракшою та Галиною П’ятницькою з питань трансформації ролі сучасного HR-менеджера, окресливши сьогоднішні реалії вимог до менеджерів різних компаній та визначивши стратегічні перспективи зміни вимог до менеджерів на ринку праці.

У роботі круглого столу також брали участь представники багатьох організацій, установ та навчальних закладів, зокрема: Інна Дмитренко (Міністерство економіки України); Наталія Кізенко (ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет»); Ольга Онопрієнко (компанія IDS Borjomi Ukraine); Тетяна Рутьян (ТОВ «Епіцентр-К»); Катерина Заровна (АТ «Укргазвидобування»); Сергій Мінєєв (компанія SoftServe); Олена Папенкова (ТОВ «Галерея-Алекс»); Юлія Івахненко (Державне підприємство «Медичні закупівлі України»); Наталія Ракша (Key West University, США); Людмила Шимановська-Діанич (ВНЗ Укоопспілки Полтавський університет економіки і торгівлі); Світлана Ткачова, Любов Забродська та Ольга Ткаченко (Харківський державний університет харчування та торгівлі); Алла Бедюк та Майя Попова (Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ); представники факультетів Київського національного торговельно-економічного університету: Галина П’ятницька, Ірина Миколайчук, Олена Матусова, Євдокія Галетій, Світлана Бортнік, Уляна Болехан, Олександра Мирославська, Максим Підлісний, Ольга Кроковна, Олександр Щербак, Олександр Міняйло; Світлана Король та ін.

Учасниками круглого столу було прийнято рішення щодо:

1. Необхідності розвитку нових напрямів співпраці між університетами та бізнес-організаціями з огляду на потребу передбачення виконання реальних практичних проектів при підготовці менеджерів у закладах вищої освіти;

2. Підвищення рівня технічного благополуччя та розвитку діджитал компетенцій менеджерів, у т.ч. шляхом пошуку нових можливостей для підвищення рівня цифровізації університетів, що здійснюють їх підготовку;

3. Розробки та реалізації заходів, що сприятимуть забезпеченню такого підвищення кваліфікації викладачів ЗВО, яке дозволятиме оновлювати практичні заняття зі студентами з урахуванням перманентності змін в управлінні компаніями.

 

1

 

1.1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8