Україна
м. Ужгород, Православна набережна, 21-А
вул. Коритнянська, 4
Телефон: (0312) 65-82-45
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Україна
м. Ужгород, Православна набережна, 21-А
вул. Коритнянська, 4
Телефон: (0312) 65-82-45
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Співпраця Ужгородського торговельно-економічного інституту ДТЕУ із закладами вищої освіти й установами інших країн ґрунтується на засадах пріоритету національних інтересів, Програми розвитку інституту, системного та взаємовигідного характеру співпраці, орієнтації на залучення додаткових джерел фінансування через систему грантів, укладення договорів з іноземними юридичними та фізичними особами щодо навчання студентів, підготовки наукових кадрів, проведення науково-дослідних і проєктно-конструкторських робіт.
Ужгородський торговельно-економічний інституту ДТЕУ в рамках Програми розвитку міжнародного співробітництва активно розвиває співпрацю з закордонними партнерами: Словаччини, Румунії, Польщі.
Найбільш тісна співпраця налагодилася з вищими навчальними закладами сусідньої Словаччини. Зокрема, укладені угоди про співпрацю з Університетом менеджменту безпеки в Кошицях м. Кошице, Словаччина.
Важливим аспектом у формуванні міжнародної наукової співпраці УТЕІ ДТЕУ є забезпечення постійного інформування про міжнародні наукові, освітні та інші програми, якими можуть скористатися викладачі та студенти навчального закладу.
У рамках міжнародної співпраці науково-педагогічні працівники УТЕІ ДТЕУ мають можливість проходити міжнародне стажування, підвищувати кваліфікацію, збагачувати навчальний і науковий потенціал. Це дає змогу апробовувати наукові дослідження, а студентам ставати учасниками конкурсних програм міжнародних академічних обмінів.
Міжнародне співробітництво дозволяє організовувати та проводити міжнародні науково-практичні конференції серед здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників, видавати спільні монографії, посібники тощо. Важливим аспектом міжнародного співробітництва УТЕІ ДТЕУ є реалізація академічної мобільності студентів (проходження практики, стажування тощо).
Правила прийому на навчання до УТЕІ ДТЕУ для здобуття вищої освіти в 2024 році
Перелік документів для вступу
Вступ на основі повної загальної середьної освіти
Контакти
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефон: +380 312 65 82 48
Повномасштабна війна змусила багатьох людей опинитися у скрутній ситуації. Окрім допомоги держави на поміч прийшли волонтери.
Волонтерство від перших днів і до сьогодні в Україні стало справою життя кожного.
У свою чергу і колектив Ужгородського торговельно-економічного інститут ДТЕУ, студентство зайняло чітку громадську позицію у цій війні – перемога з нами. До лав ЗСУ на захист вітчизни вступив викладач кафедри товарознавства та комерційної діяльності й студенти 4 курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування і денної та заочної форми навчання спеціальності 181 Харчові технології.
З 25 лютого ми стихійно та організовано приєдналися до волонтерського руху:
З ініціативи студентства та науково-педагогічних працівників приєдналися до акції «Здай кров-врятуй життя».
Завдяки згуртованості ми допомагали, допомагаємо з вірою у світле майбутнє України.
Наша адреса:
Закарпатська область, м. Ужгород,
Православна набережна, 21-А
Контактні телефони:
Канцелярія: (0312) 65-82-45
Бухгалтерія: (0312) 65-82-47
Навчально-методичний відділ: (0312) 65-82-46
Кадрова служба: (0312) 65-82-48
Приймальна комісія: (0312) 65-82-48
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.