Корисні посилання

 

gov hotl ua

 

Кафедра фінансів, обліку та оподаткування

Нетребський Олександр Андрійович

netrebskiy

Доктор  технічних наук,

професор кафедри технології і організації ресторанного господарства

 

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

    З 2015 року очолював кафедру технології іорганізації ресторанного господарстваУжгородського торговельно-економічного інституту.

 

Науковий ступінь кандидата технічних наук отримав у 1998 році, доктора технічних наук – у 2007 році, вчене звання професора – в 2007 році.

 

   Докторську дисертацію на тему «Технологія зернових, бобових, круп’яних продуктів та комбікормів» захистив за спеціальністю 05.18.02-технологія хлібопекарських продуктів та харчоконцентратів. Одеська національна академія харчових технологій (ОНАХТ) .

 

  ВИКЛАДАЄ ДИСЦІПЛІНИ

  -«Устаткування закладів ресторанного господарства»,

  - «Процеси і апарати харчових виробництв».

 

Розробив нові лекційні курси «Технологія харчових виробництв», «Процеси і апарати харчових виробництв»,методичні рекомендації до  практичної роботи студентів з дисципліни «Технологія  ресторанної продукції»,методичні рекомендації до самостійної роботи студентів з дисципліни «Устаткування закладів ресторанного господарства»,конспект лекцій з дисципліни «Устаткування закладів ресторанного господарства».

 

    Автор понад 100 публікацій, у тому числі 80 статей, 10 патентів.Загальний стаж науково-педагогічної роботи – 30 років.Здійснює керівництво науково-дослідною роботою бакаклаврів.

 

ДОСВІД РОБОТИ:

1.       01.09.2023 р. професор кафедри технології іорганізації ресторанного господарства УТЕІ КНТЕУ.

2.       01.09.2016 р. завідувач кафедри технології іорганізації ресторанного господарства УТЕІ КНТЕУ.

3.       2009 – 2015 рр._ Одеська національна академія харчових технологій, завідувач кафедри безпеки життєдіяльності.

4.       1995 – 2009 рр.-Одеська державна академія харчових технологій;

5.       1982 – 1995 – Одеський технологічний інститут харчової промисловості  ім. М. Ломоносова.

 

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ: сертифікат №05356 від 04.05.2024р.

 

Полтавська академія неперервної освіти ім.М.В.Остроградського. «Технології  ефективного педадогічного спілкування,психодіагностикиі надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу у закладах вищої освіти»01.04.2024-04.05.2024р.180 годин/6 кредитів.

 

https://esu.com.ua/pdf/file/71866.pdf

Екскурсія в ОСГ «Бараново»

В рамках вивчення технологічних особливостей приготування різних видів крафтових твердих та м’яких сичугових сирів студенти Ужгородського торговельно-економічного інституту ДТЕУ відвідали ОСГ «Бараново», що розташоване на Хустщині, у селі Іза та відповідно зустрілися з головним технологом особистого підприємства. Підприємство зосередило свою діяльність на відродженні вівчарства та вдосконаленні традиції сироваріння.

 

Під-час екскурсії на сироварні студенти мали можливість стати учасниками захоплюючої гастрономічної пригоди, де вони познайомились з розповідями про історію краю, почули і на власні очі побачили весь механізм та етапи виготовлення різних видів, крафтових твердих та м’яких сичугових розсільних сирів, типу бринзи, сулугуні та ін. приготованих з овечого та коров’ячого молока. Загалом студентам було презентовано близько 15 видів молочної продукції серед якої було: молоко, кефір, сметана, вершки, йогурти і звичайно овече та коров’яче масло.

 

Принагідно вони мали можливість ознайомитися із старовинними експонатами, розташованими у дегустаційній залі, які у давнину використовувалися для виготовлення сиру.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

Міжнародна науково-практична конференція « Сучасні світові тенденції розвитку науки, освіти і технологій»

20 березня 2024 року  науково-педагогічні працівники  кафедри технології і організації ресторанного господарства к.т.н.,доцент Ганна Сабадош ,д.т.н.,професор Олександр Нетребський,к.т.н.,доцент Ольга Головко прийняли участь в онлайн форматі міжнародної науково-практичної конференції  « Сучасні світові тенденції розвитку науки, освіти і технологій» у місті Біла Церква.Учасники  презентували свої тези та дослідження і по результатам конференції отримали сертифікати.

 

Електронний збірник тез доповідей міжнародної науково-практичної конференції« Сучасні світові тенденції розвитку науки, освіти і технологій»  (Біла Церква, 20 березня 2024 р.): у 2 ч. Біла Церква: ЦФЕНД, 2024. Ч. 2. 91 с. 

https://www.economics.in.ua/2024/03/20-2.html

 

Вітаємо учасників та керівника, а також бажаємо успіхів у подальшій науково-дослідницькій роботі.

 

1.Сабадош Г. О., Головко О. М.ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ НЕТРАДІЦІЙНИХ ВИДІВ СИРОВИНИ В ТЕХНОЛОГІЇ БІСКВІТНОГО НАПІВФАБРИКАТУ.C.64

2.Сабадош Г. О., Нетребський О. А.ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ  ХАРЧОВОЇ КОМБІНАТОРІКИ . с.66

 

1

 

2

Екскурсія до «Долини нарцисів»

Студентами Ужгородського торговельно-економічного інституту ДТЕУ було проведено екскурсію до «Долини нарцисів» - заповідного масиву, що розташований в урочищі Кіреші, поблизу міста Хуст Закарпатської області. Долина перебуває у складі Карпатського біосферного заповідника, який входить до мережі біосферних резервів ЮНЕСКО.

 

Захід був приурочений до «Дня довкілля» - національного екологічного свята та спрямований на підвищення рівня усвідомленості у студентів щодо збереження безпеки навколишнього середовища, ціннісного ставлення до природи, ознайомлення з відомими туристичними локаціями краю. А також на підтримку заснування екологічної програми ООН та принагідно формування у студентів позитивного морального стану в зв’язку з складними умовами спричиненими в наслідок воєнних дій на території нашої держави.

 

1

 

2

Круглий стіл «Ресторанні та крафтові технології: інтеграція освіти, науки і бізнесу»

14 березня 2024 року  завідувач кафедри технології і організації ресторанного господарства  Ганна Сабадош  приняла участь  в роботі круглого стілу«РЕСТОРАННІ ТА КРАФТОВІ ТЕХНОЛОГІЇ: ІНТЕГРАЦІЯ ОСВІТИ, НАУКИ І БІЗНЕСУ» проведено у форматі відеоконференціїза ініціативою кафедри технології і організації ресторанного господарства у Державному торговельно-економічному університеті.м.Київ.

 

Зібрання проводилося за участю науково-педагогічного персоналу кафедри та відокремлених структурних підрозділів ДТЕУ, стейкголдерів та здобувачів.

 

Мета заходу – обговорення напрямів співпраці освітньо-наукових та бізнесових кіл для розвитку багатовекторного партнерства з підготовки конкурентоспроможних фахівців для сфери ресторанного бізнесу, вдосконалення змісту освітніх програм кафедри на ОС «бакалавр», «магістр», формування професійних навичок та компетентностей студентів у сфері крафтових і ресторанних технологій.

 

До учасників заходу з доповідями, які були присвячені актуальним трендам розвитку ресторанних технологій у світі та Україні, міжнародним практикам і необхідним умовам освітнього простору щодо підготовки фахівців для цього сектору економіки, виступили:

  • Оксана Трубей, директор Навчально-наукового центру бізнес-симуляції ДТЕУ, кандидат економічних наук, доцент;
  • Олексій Волков, президент Всеукраїнської асоціації гастрономічного туризму, керівник проєкту Beermaster Brewery Pub;
  • Ірина Романчук, доктор технічних наук, заст. директора з наукової роботи Інституту продовольчих ресурсів НААН;
  • Майя та Олександр Степові, власники ресторану сучасної київської кухні «ГЛЕК»; Олександра Чувакіна, власниця ТМ «ХОЧУ&БУДУ», власниця першої в Ізмаїлі «Доставки збалансованого харчування»;
  • Яніна Гаврилова, голова правління ГС «Всеукраїнська асоціація гідів»;
  • Олександр Сабіров, керівник технологічного департаменту ТОВ «МПС Продукт».

 

Під час виступів та панельних дискусій учасниками заходу було висловлено такі пропозиції:

  • Залучати представників ресторанного бізнесу  як бізнес-менторів при розробленні студентами командних проєктів у сфері ресторанного бізнесу та крафтових технологій.
  • Сформувати банк найкращих бізнес-проєктів та бізнес-ідей, які можна представляти підприємцям.
  • Залучати студентів до виконання наукових робіт спільно з науково-дослідними установами та підприємцями.
  • Удосконалити програми професійно орієнтованих освітніх компонентів і програми навчальної практики шляхом інтеграції в них виконання практичних кейсів і завдань на замовлення бізнес-структур, виробників кулінарної продукції.
  • Започаткувати співпрацю студентів зазначених освітніх програм з крафтовими підприємствами та рестораціями з метою організації гастрономічних турів у форматі famtrip з вивчення регіональних гастрономічних культур України, поширення нових трендів ресторанного та крафтового господарства.
  • Передбачити у змісті освітніх компонентів проведення спільних з рестораторами досліджень щодо визначення гастрономічних та етнічних уподобань мешканців різних регіонів України.
  • Освітня компонента з вивчення нутриціології має бути обов’язковою для здобувачів наведених освітніх програм, що є надзвичайно важливим аспектом у формуванні харчових звичок споживачів.

 

https://knute.edu.ua/blog/read/?pid=47390&uk

https://knute.edu.ua/blog/read/?pid=47162

 

Дякуємо всім учасникам круглого столу за плідну працю та очікуємо на наступні зустрічі з реалізації запропонованих ініціатив!

 

1