Україна
м. Ужгород, Православна набережна, 21-А
вул. Коритнянська, 4
Телефон: (0312) 65-82-45
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Україна
м. Ужгород, Православна набережна, 21-А
вул. Коритнянська, 4
Телефон: (0312) 65-82-45
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Доктор технічних наук,
професор кафедри технології і організації ресторанного господарства
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
З 2015 року очолював кафедру технології іорганізації ресторанного господарстваУжгородського торговельно-економічного інституту.
Науковий ступінь кандидата технічних наук отримав у 1998 році, доктора технічних наук – у 2007 році, вчене звання професора – в 2007 році.
Докторську дисертацію на тему «Технологія зернових, бобових, круп’яних продуктів та комбікормів» захистив за спеціальністю 05.18.02-технологія хлібопекарських продуктів та харчоконцентратів. Одеська національна академія харчових технологій (ОНАХТ) .
ВИКЛАДАЄ ДИСЦІПЛІНИ:
-«Устаткування закладів ресторанного господарства»,
- «Процеси і апарати харчових виробництв».
Розробив нові лекційні курси «Технологія харчових виробництв», «Процеси і апарати харчових виробництв»,методичні рекомендації до практичної роботи студентів з дисципліни «Технологія ресторанної продукції»,методичні рекомендації до самостійної роботи студентів з дисципліни «Устаткування закладів ресторанного господарства»,конспект лекцій з дисципліни «Устаткування закладів ресторанного господарства».
Автор понад 100 публікацій, у тому числі 80 статей, 10 патентів.Загальний стаж науково-педагогічної роботи – 30 років.Здійснює керівництво науково-дослідною роботою бакаклаврів.
ДОСВІД РОБОТИ:
1. 01.09.2023 р. професор кафедри технології іорганізації ресторанного господарства УТЕІ КНТЕУ.
2. 01.09.2016 р. завідувач кафедри технології іорганізації ресторанного господарства УТЕІ КНТЕУ.
3. 2009 – 2015 рр._ Одеська національна академія харчових технологій, завідувач кафедри безпеки життєдіяльності.
4. 1995 – 2009 рр.-Одеська державна академія харчових технологій;
5. 1982 – 1995 – Одеський технологічний інститут харчової промисловості ім. М. Ломоносова.
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ: сертифікат №05356 від 04.05.2024р.
Полтавська академія неперервної освіти ім.М.В.Остроградського. «Технології ефективного педадогічного спілкування,психодіагностикиі надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу у закладах вищої освіти»01.04.2024-04.05.2024р.180 годин/6 кредитів.
В рамках вивчення технологічних особливостей приготування різних видів крафтових твердих та м’яких сичугових сирів студенти Ужгородського торговельно-економічного інституту ДТЕУ відвідали ОСГ «Бараново», що розташоване на Хустщині, у селі Іза та відповідно зустрілися з головним технологом особистого підприємства. Підприємство зосередило свою діяльність на відродженні вівчарства та вдосконаленні традиції сироваріння.
Під-час екскурсії на сироварні студенти мали можливість стати учасниками захоплюючої гастрономічної пригоди, де вони познайомились з розповідями про історію краю, почули і на власні очі побачили весь механізм та етапи виготовлення різних видів, крафтових твердих та м’яких сичугових розсільних сирів, типу бринзи, сулугуні та ін. приготованих з овечого та коров’ячого молока. Загалом студентам було презентовано близько 15 видів молочної продукції серед якої було: молоко, кефір, сметана, вершки, йогурти і звичайно овече та коров’яче масло.
Принагідно вони мали можливість ознайомитися із старовинними експонатами, розташованими у дегустаційній залі, які у давнину використовувалися для виготовлення сиру.
20 березня 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри технології і організації ресторанного господарства к.т.н.,доцент Ганна Сабадош ,д.т.н.,професор Олександр Нетребський,к.т.н.,доцент Ольга Головко прийняли участь в онлайн форматі міжнародної науково-практичної конференції « Сучасні світові тенденції розвитку науки, освіти і технологій» у місті Біла Церква.Учасники презентували свої тези та дослідження і по результатам конференції отримали сертифікати.
Електронний збірник тез доповідей міжнародної науково-практичної конференції« Сучасні світові тенденції розвитку науки, освіти і технологій» (Біла Церква, 20 березня 2024 р.): у 2 ч. Біла Церква: ЦФЕНД, 2024. Ч. 2. 91 с.
https://www.economics.in.ua/2024/03/20-2.html
Вітаємо учасників та керівника, а також бажаємо успіхів у подальшій науково-дослідницькій роботі.
1.Сабадош Г. О., Головко О. М.ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ НЕТРАДІЦІЙНИХ ВИДІВ СИРОВИНИ В ТЕХНОЛОГІЇ БІСКВІТНОГО НАПІВФАБРИКАТУ.C.64
2.Сабадош Г. О., Нетребський О. А.ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ХАРЧОВОЇ КОМБІНАТОРІКИ . с.66
Студентами Ужгородського торговельно-економічного інституту ДТЕУ було проведено екскурсію до «Долини нарцисів» - заповідного масиву, що розташований в урочищі Кіреші, поблизу міста Хуст Закарпатської області. Долина перебуває у складі Карпатського біосферного заповідника, який входить до мережі біосферних резервів ЮНЕСКО.
Захід був приурочений до «Дня довкілля» - національного екологічного свята та спрямований на підвищення рівня усвідомленості у студентів щодо збереження безпеки навколишнього середовища, ціннісного ставлення до природи, ознайомлення з відомими туристичними локаціями краю. А також на підтримку заснування екологічної програми ООН та принагідно формування у студентів позитивного морального стану в зв’язку з складними умовами спричиненими в наслідок воєнних дій на території нашої держави.
14 березня 2024 року завідувач кафедри технології і організації ресторанного господарства Ганна Сабадош приняла участь в роботі круглого стілу«РЕСТОРАННІ ТА КРАФТОВІ ТЕХНОЛОГІЇ: ІНТЕГРАЦІЯ ОСВІТИ, НАУКИ І БІЗНЕСУ» проведено у форматі відеоконференціїза ініціативою кафедри технології і організації ресторанного господарства у Державному торговельно-економічному університеті.м.Київ.
Зібрання проводилося за участю науково-педагогічного персоналу кафедри та відокремлених структурних підрозділів ДТЕУ, стейкголдерів та здобувачів.
Мета заходу – обговорення напрямів співпраці освітньо-наукових та бізнесових кіл для розвитку багатовекторного партнерства з підготовки конкурентоспроможних фахівців для сфери ресторанного бізнесу, вдосконалення змісту освітніх програм кафедри на ОС «бакалавр», «магістр», формування професійних навичок та компетентностей студентів у сфері крафтових і ресторанних технологій.
До учасників заходу з доповідями, які були присвячені актуальним трендам розвитку ресторанних технологій у світі та Україні, міжнародним практикам і необхідним умовам освітнього простору щодо підготовки фахівців для цього сектору економіки, виступили:
Під час виступів та панельних дискусій учасниками заходу було висловлено такі пропозиції:
https://knute.edu.ua/blog/read/?pid=47390&uk
https://knute.edu.ua/blog/read/?pid=47162
Дякуємо всім учасникам круглого столу за плідну працю та очікуємо на наступні зустрічі з реалізації запропонованих ініціатив!