Кафедра фінансів, обліку та оподаткування

15 березня - Всесвітній день захисту прав споживачів: гостьова лекція «Захист прав споживачів: хлібопекарська галузь»

На відзначення «Всесвітнього дня захисту прав споживачів»  в Ужгородському торговельно-економічному інституті менеджером хлібопекарні «Полонинський хліб» Тетяною Новіковою було проведено гостьову лекцію «Захист прав споживачів: хлібопекарська галузь».

 

Спікер розповіла про підприємство, особливості функціонування сертифікованої за ДСТУ ISO 22000:2019 системи управління безпечністю (НАССР), дотримання законодавства про захист прав споживачів при реалізації хлібобулочних виробів в фірмових магазинах.

 

Щиро вдячні за відкритість та професіоналізм лектору, яка є нашою випускницею, та будемо чекати нових зустрічей з пані Тетяною.

 

1

 

2

Відкрите засідання-семінар гуртка "Споживач"

На відзначення «Всесвітнього дня захисту прав споживачів»  в Ужгородському торговельно-економічному інституті було проведено відкрите засідання - семінар гуртка «Споживач». До уваги присутніх представлено доповіді з  проблемних питань в напрямах:

  • Право споживача на належну якість товарів.
  • Захист прав споживачів при обслуговуванні в роздрібній торговельній мережі.
  • Захист прав споживачів при обслуговуванні в закладах ресторанного господарства.

 

Запропоновані теми викликали зацікавленість та жваве обговорення, присутніх. Особливо активно проявили себе студенти Марія Кот, Ганна Маркович та Петро Лавров.

 

1

 

2

 

3

 

4

Засідання наукового гуртка

На кафедрі менеджменту, підприємництва та торгівлі Ужгородського торговельно-економічного інституту ДТЕУ відбулося засідання наукового гуртка «Trаvelig». На засідання була запрошена голова ЕК Ліліана МАЛИШЕВА.

 

Темою засідання стало обговорення алгоритму підготовки до формату публічних виступів, наукових результатів досліджень, оскільки тільки так можна представити їхні результати.

 

Основна  увага була зосереджена на особливостях дотримання правил академічної доброчесності під час написання тез, наукових публікацій та кваліфікаційних робіт.

 

За результатами засідання гуртка роботи студентів були представлені та рекомендовані до публікації у збірнику Матеріалів щорічної студентської наукової конференції Ужгородського торговельно-економічного інституту ДТЕУ.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

Профорієнтаційна робота кафедри

Одним з ключових та основних напрямків роботи кафедри є профорієнтаційна. Традиційно для формування контингенту на навчання здобувачів вищої освіти здійснюється комунікація із майбутніми вступниками: роз’яснювальна робота щодо реєстрації до НМТ, етапів вступної кампанії, пріоритетів вищої освіти, мотивації до навчання тощо.

 

На етапі підготовки до вступної кампанії 2024 року викладачами кафедри організована зустріч з студентами та випускниками ВСП Ужгородського торговельно-економічного фахового коледжу ДТЕУ. Мета зустрічі – залучити на навчання якомога більше студентів, розвивати ступеневу освіту та інформувати про вступ-2024: новації для випускників коледжів.

 

У рамках зустрічі було презентовано інформацію про освітні програми кафедри, ознайомлено з ключовими особливостями та можливостями працевлаштування після навчання.

 

Щиро дякуємо за візит до нашого навчального закладу. Бажаємо успішної здачі НМТ та раді бачити вас у нашій дружній студентській спільноті.

 

1

 

2

 

3

 

4