Корисні посилання

 

gov hotl ua

 

Нарада керівників фізичного виховання

Спорт займає дуже важливе місце в житті кожної людини, а особливо молодого та в розквіті сил студента. Декілька подій минулого тижня дуже тісно пов’язані зі спортивним життям УТЕІ КНТЕУ.

9 листопада 2017 року відбулася нарада керівників фізичного виховання серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Закарпатської області. Були підведені підсумки ХІІІ Універсіади – 2017р. Ужгородський торговельно-економічний інститут, завдяки наполегливій праці студентів та їх тренера – Чайковського А.В., посів почесне ІІІ місце, з чим ми їх щиро вітаємо!

Крім того нагороджувалися найкращі викладачі фізичного виховання Закарпатської області. Тому нам приємно відзначити, що за вагомий внесок в спортивне студентське життя та організацію ХІІІ літньої студентської Універсіади дипломом та цінним подарунком був нагороджений старший викладач кафедри природничо-гуманітарних дисциплін, кращий із кращих – Чайковський А.В.

20171109 110930 IMG 4924 20171109 111651

 

    11 листопада 2017 року в рамках профспілкової спартакіади області ОБКОМУ профспілки в складі волейбольної команди чоловіків виступали студенти нашого закладу денної форми навчання в складі: Цап Івана, Васлюка Андрія, Худи Івана та ін. Команда брала участь в такому масштабному змаганні багато разів, але в запеклій боротьбі хлопці вперше змогли вибороти призове третє місце, а також були нагороджені грамотами та медалями. Висловлюємо велику вдячність тренеру спортивної команди Чайковському А.В. за підготовку студентів до змагань.

  Хочемо також подякувати к.тех.н, доценту кафедри Менеджменту туристичного та готельно-ресторанного бізнесу Підлипному Ю.В. за участь у змаганнях з дартсу, де він показав хороший результат.

CIMG2480 CIMG2268 CIMG2479
CIMG2495 CIMG2485 IMG 4926